Slávna herečka je štvornásobnou mamou: KOJENIE v aute? Žiadny problém!

Hilary Duff
Hilary Duff
Zdroj: SITA
2024-06-07 07:00:00 |

Kojíte iba doma alebo aj na cestách? Slávna herečka vám ukáže ako na to! Podelila sa o intímny záber z auta počas promócii svojich starších detí.

Hilary Duff sa minulý mesiac stala štvornásobnou mamou. Oznámila to prostredníctvom siete Instagram. „Townes Meadow Bair, už vieme, prečo si nás nechala čakať tak dlho. Zdokonaľovala si svoje líčka! Mesiace som snívala o tom, že ťa budem držať v náručí a posledných 5 dní, kedy som ťa spoznávala a sledovala, bolo pre mňa magických. Všetci ťa ľúbime tak, akoby si tu bola už dlho," napísala vtedy.

Slávna herečka priviedla na svet svoju dcérku do bazéna v pohodlí domova. No a zdá sa, že promi mamičke nerobia problém ani nepohodlné situácie. Na sieti Instagram totiž zverejnila záber z auta ako kojí svojho malého anjelika. „Keď máte dve deti, ktoré promujú, vaša dojčenská stanica je vaše auto,“ napísala k fotografii. Kojíte aj vy vaše detičky v aute?

Okrem spomínanej dcérky má Hilary syna Lucu (11) so svojím prvým manželom a dcéry Banks Violet (5) a Mae James (2) s tým aktuálnym - spevákom Matthew Komom.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia