4 kilá za 10 dní: Známa moderátorka chudne do plaviek, toto je jej TRIK!

4 kilá za 10
Zdroj: Instagram/veronika.petruchova
2024-05-21 19:00:00 |

Či chceme alebo nie, máj je na konci, čo znamená, že od oficiálneho začiatku leta nás delí už iba pár týždňov. Pre mnohých to znamená, že času na formovanie postavy do plaviek je stále menej. Ak do tejto skupiny patríte aj vy, skúste na kilá zaútočiť tak ako známa česká moderátorka.

Ak sledujete večerné Televizní noviny na TV Nova, možno ste si všimli,  že za posledné dni sa postava moderátorky  Veroniky Petruchovej mierne zištíhlila. Česká kráska sa totiž rozhodla zabojovať s kilami navyše, aby mohla v lete ohurovať ukážkovým telom.

Pre český web Super.cz Veronika priznala, že sa rozhodla pre radikálnejšie riešenie. ,,Nasadila som si takú predletnú diétku do plaviek, pretože v zime sa telo vždy tak nejako prirodzene zaobalí tukom. Pridala som aj detox od alkoholu, aby som sa cítila lepšie a trochu vitálnejšie. Za desať dní mám dole štyri kilá, ale to je aj voda, takže pokračujem ďalej," pochválila sa skvelými výsledkami moderátorka. 

Brunetka vsadila karty na prerušovaný pôst a ako prezradila, postupuje po týždňoch. ,,Takže som skončila osemhodinový, teraz idem šesťhodinový a končiť budem tak, že budem mať na jedlo štyri hodiny denne. Uvidím, ako to zvládnem, ale je to super,” vysvetlila ďalej Petruchová, ktorá má teraz podľa svojich slov viac energie a cíti sa skvele.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Super.cz

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia