Marianna Ďurianová ZACHRÁNILA dieťa: NEUVERÍTE, ako sa jej odvďačila jeho mama!

Marianna Ďurianová
Marianna Ďurianová
Zdroj: Instagram/mariannadurianova
2024-06-19 19:00:00 |

Krásna a talentovaná moderátorka Marianna Ďurianová sa môže pochváliť nielen pracovnými úspechmi, ale aj tými osobnými. Jedným z nich je určite to, že je dobrou mamou a ďalším napríklad tento hrdinský čin.

Marianna Ďurianová sprevádza divákov RTVS športovou reláciou s názvom Góly - body - sekundy. V osobnom živote sa však dlhoročná televízna hviezda mení na milujúcu mamu 11-ročného syna Romana, ktorého otcom je podnikateľ Roman Doležaj.

Materinský pud sa v blondínke prebudil aj pri strašidelnom pohľade, ktorý sa jej naskytol na dovolenke. Porozprávala o ňom v relácii Záhady tela, keď spolu s ostatnými hosťami dostali otázku, ako by sa zachovali, ak by videli topiace sa dieťa.

,,Ja som bola na brehu, sledovala som tie deti v tom bazéne a videla som tri malé deti. Dve päťročné a jedno trojročné, ktoré je stále pod hladinou nad hladinou, pod hladinou nad hladinou… A stále stláča tých ďalších dvoch chlapcov vedľa seba. Tak o pár sekúnd mi došlo, že asi sa topí chudáčik. Tak som skočila do tej vody, zobrala som toho malého, ten sa mi zavesil na krk, chúďatko malé, a doniesla som ho teda na breh,” opísala nepríjemný zážitok Marianna. 

Následne všetkých šokovala reakciou matky dieťatka, ktoré zachránila. ,,Prišla jeho mama, zobrala ho za ruku, že 'mercy' (ďakujem - pozn. redakcie), a odišla,” ukončila nepríjemne zaskočená moderátorka. V štúdiu sa na matkinom nevďačnom a chladnom prístupe všetci zasmiali vrátane Marianny, ktorá sa na rozdiel od nej ešte polhodinu nato klepala.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: RTVS/Záhady tela

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia