FOTO Bývalý partner Moniky Bagárovej sa konečne POCHVÁLIL nielen dcérkou, ale aj partnerkou: Pozrite, aká KRÁSNA rodinka!

FOTO Bývalý partner Moniky
Makhmud Muradov
Zdroj: Instagram/makhmud_muradov
2024-06-24 19:00:00 |

Kedysi patrili k najkrajším zaľúbencom českého šoubiznisu, no dnes je už každý z nich šťastný po boku iného partnera. Reč je o speváčke Monike Bagárovej a MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi, ktorý tvorí pár s tanečnicou Sabinou Karáskovou.

Rozprávke celebritného páru definitívne odzvonilo pred dvomi rokmi. Vzťah nevyšiel ani po druhej šanci, ktorú dala Monika Bagárová Makhmudovi Muradovi. Dvojicu však napriek rozchodu bude už navždy spájať rozkošná dcérka Rumia.

Obľúbená česká speváčka je už nejaký ten piatok po uši zamilovaná do podnikateľa Lea, ten si úžasne rozumie aj s jej malou princeznou. A zdá sa, že rovnako skvele to funguje i na druhej strane, a teda u otecka Macha.

Úspešný športovec z Uzbekistanu je síce na svoje súkromie na sociálnych sieťach skúpejší než jeho bývalá polovička, no sem-tam predsa len niečo zverejní. Prednedávno sa ukázal vôbec po prvýkrát nielen v spoločnosti Ruminky, ale aj partnerky Sabiny Karáskovej, s ktorou vzťah pred verejnosťou dlhšiu dobu popieral.

Kráska je určite známa všetkým divákom druhej série Love Island, kde sa spolu so Zbyňkom Vlčekom umiestnili na druhom mieste. Krátko po ukončení reality šou sa však ich cesty rozišli a na vine mal byť práve úspešný športovec. 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/makhmud_muradov

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia