NEUVERITEĽNÝ nález ako z HORORU v brušku 12-ročného dievčatka: RÁSTLO jej to dlhé roky!

NEUVERITEĽNÝ nález ako z
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
2024-06-25 19:00:00 |

Lekári zistili sa, že mladé dievča, ktoré sa sťažovalo na bolesti brucha, malo v žalúdku nádor s hmotnosťou 3,6 kilogramov. Nádor bol vyplnený vlasmi, zubami a kosťami.

Sarah D. (42) rýchlo odviezla svoju 12-ročnú dcéru Ruby-Mae do nemocnice Centro Medico Cabarete v Dominikánskej republike, keď sa sťažovala na bolesti brucha, kao uvádza portál The Sun.

Matka, ktorá sa presťahovala z Veľkej Británie, sa obávala, že jej dievčatko môže byť dokonca tehotné, keď lekári skúmali jej „nafúknuté“ bruško. Skenovanie však odhalilo, že Ruby-Mae mala vzácny typ nádoru zo zárodočných buniek nazývaný teratóm, ktorý môže obsahovať zuby, vlasy a kosti.

Tieto nádory sú zvyčajne objavené pri narodení, ale Ruby-Mae's rástol nepozorovane celé roky. Lekári mali podozrenie, že sa nádor vyvinul, keď bola v maternici. Našťastie to nebolo rakovinové. Nádor sa zväčšil sa však natoľko, že jej prasklo slepé črevo, čo môže byť život ohrozujúci stav.

Ruby-Mae bola urýchlene prevezená na operáciu na odstránenie nádoru, ktorý vážil 3,6 kilogramu - rovnako ako novorodenec..


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia