ŠTÍHLE telo mamičky Victorie Beckham je VYDRETÉ: 25 rokov jedáva iba TOTO! Skúsite to ako ona?

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Zdroj: Facebook/Victoria Beckham
2024-06-05 11:00:00 |

Od začiatku svojej kariéry je známa tým, že by ste na jej tele nenašli gram tuku. Postava speváčky Victorie Beckham je však vydretá a máloktorá žena by dokázala byť v strave tak disciplinovaná ako anglická módna ikona.

Niekto sa narodil pod šťastnou hviezdou a pýši sa dokonalým telom bez toho, aby sa musel extrémne obmedzovať či trápiť sa v posilňovni. Do tejto skupiny však určite nepatrí Victoria Beckham.

Členku speváckej formácie Spice Girls si s faldíkmi ani nevieme predstaviť. Odjakživa patrila medzi najštíhlejšie ženy svetového šoubiznisu, ktoré sú pre svoje chudučké krivky dokonca často pod paľbou kritiky.

Hovorí sa, že pri zdravom životnom štýle treba mať pestrý jedálniček, ktorý obsahuje z každého rožku trošku. U Victorie to ale neplatí. Kráska už dlhé roky vsádza na istotu a pri výbere jedla absolútne neexperimentuje.

Ešte vlani to spomenul manžel módnej ikony David Beckham v podcaste River Cafe Table 4, kde prezradil, že keď konzumuje skvelé jedlo, chce, aby ho vyskúšali všetci. Victoriu však na to nikdy nenahovorí.

„Bohužiaľ, som ženatý s niekým, kto za posledných 25 rokov jedáva stále to isté. Odkedy som ju stretol, jedáva len grilované ryby a dusenú zeleninu. Veľmi zriedka sa od toho odchýli,“ posťažoval sa David, píše Daily Mail. Následne 4-násobná mamina priznala, že je síce extrémne disciplinovaná, avšak až také “zlé” to u nej nie je. 

Ráno Spajska začína teplou vodou s citrónom, nasleduje zelené smoothie z jabĺk, kiwi, citrónu, špenátu, brokolice, chia semienok a kokosovej vody. A práve obed s večerou pozostávajú z ryby a zeleniny. Počas dňa si však vraj aj rada zamašrtí. Žiadny keksík či čokoládu ale nečakajte - ide len o semienka a orechy.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Daily Mail

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia