ŠOKUJÚCE foto: Vedela, že prídu hejty, no aj tak to spravila! Nela Pocisková sa ukázala HORE BEZ v spoločnosti dcérky

Nela Pocisková
Nela Pocisková
Zdroj: Instagram/pociskova.nela
2024-06-23 21:00:00 |

Nela Pocisková si veľmi dobre uvedomuje, že má po dvoch deťoch postavu bohyne, a tak ju nemá problém sem-tam ukázať aj svetu. Pri najnovšom zábere vopred rátala i s kritikou, ktorá ju naozaj neminula.

Multitalentovaná slovenská umelkyňa vychováva s rovnako talentovaným umelcom Filipom Tůmom 8-ročného syna Hektora a o dva roky mladšiu dcéru Lianku. Na sociálnych sieťach ich dvojica neukazuje, respektíve vždy iba tak, aby im nebolo vidno do tváre.

Nela Pocisková je po dvoch pôrodoch na svoje vymakané telo právom pyšná a vždy, keď zverejní nejakú odhalenejšiu snímku, dočká sa samých komplimentov. Pri publikovaní tej najnovšej si však sama uvedomila, že sa mnohým jej odvážnejší záber páčiť nemusí. 

,,Je mi asi jedno, čo tu nájdem nižšie pod fotkou, ale táto fotka má pre mňa atmosféru, je to zahájenie tohtoročnej sezóny pri našej obľúbenej vode, a keď mám pocit, že cítim mierne pracovné preťaženie, pozriem sa na ňu, napísala bývalá hviezda seriálu Nemocnica k záberu, na ktorom pózuje pri bazéne oblečená iba v tango nohavičkách, objímajúc svoju dcérku. Možno viac ako samotný záber vzbudil u fanúšikov pohoršenie práve popis.

,,Pred 3 hod. storky, že dobrá rada vymažte sociál siete :))) Následne foto, kde vyzeráš, že čakáš útok odzadu a vopred sa “ospravedlníš”,  že vlastne vieš, že to nie je vhodná fotka a robíš sa, že ťa nezaujímajú komentáre negatívneho charakteru, ktoré čakáš, lebo sme na sociálnych sieťach a prídu. Pýtam sa - si ok? Vyrovnaná? Nepríde mi to tak …. Nepostuj polonahé fotky, keď sa za ne omluvaš … šťastie sa nedokazuje tu….Čau,” odkázala Nele jedna zo sledovateliek.

,,Ja som nikdy nikde nepovedala, že som vyrovnaná :) A som s tým ok :) Žiadne ospravedlnenie tam nečítam a postovať budem, čo chcem," odpísala jej bez servítky celebritná mamička.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/pociskova.nela

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia