Syna Nicole Kidman UNIESLI! Herečka si siahla na emocionálne dno

Syna Nicole Kidman UNIESLI!
Zdroj: Instagram Nicole Kidman
2024-02-11 15:00:00 |

V úlohe matky v anonymnom veľkomeste, ktorej unesú malého syna, si siahla na emocionálne dno.

Únos dieťaťa je nočnou morou každého rodiča. Dá sa vôbec takáto udalosť prežiť? A ako fungovať ďalej? Na tieto otázky si musí zodpovedať Nicole Kidman v novej úlohe v minisérii Expacts, ktorá sa odohráva v uliciach Hongkongu.

Únos zmenil život trom ženám

Američanka Margaret už niekoľko rokov žije v anonymite jedného z najľudnatejších miest na svete. Počas výletu na nočný trh, kam pozve novú známu Mercy, sa jej život navždy zmení. Kým mladé dievča verí, že by ju mohla Margaret osloviť na prácu opatrovateľky, tá sa zas snaží vymaniť zo stereotypu manželky a matky v domácnosti.

Obom sa v jednej chvíli zmení svet, keď Margaretin trojročný syn zmizne v dave. Z únosu je vzápätí podozrivý manžel Margaretinej kamarátky a susedky Hillary, ktorý má už dlhší čas problém s alkoholom.

Príbeh začína rok po tragédii, keď sa všetky tri ženy snažia urobiť krok dopredu, no stále narážajú na rovnaké problémy. Až kým jeden večer nezazvoní pri dverách Margaret polícia s informáciou, že objavili telo dieťaťa podobné jej synovi.

Z Nicole Kidman je hviezda minisérií

Seriál sa inšpiroval knihou The Expatriates od čínsko - americkej autorky Janice Y. K. Lee. Snahou autorky je zachytiť anonymitu troch žien, ktoré sa prisťahovali do veľkého anonymného mesta v Číne, aby tu budovali nový život.

Všetkým trom chýbalo doma zázemie a zažívajú pocit samoty a nedostatku vlastného priestoru. Najväčšou obavou každého prisťahovalca do veľkého mesta je, že ho priestor a masa ľudí jednoducho pohltí. A presne to sa stane Margaretinmu trojročnému synovi.

Hlavnou hviezdou seriálu je bezpochyby držiteľka Oscara Nicole Kidman, ktorá si po mnohým skvelých filmových úlohách najmä v posledných rokoch čoraz častejšie vyberá úlohy v minisériách.

Diváčky si získala vynikajúcim výkonom manželky v toxickom vzťahu v seriáli Veľké malé tajomstvá či detektívnej minisérii Mala si to vedieť, kde si zahrala po boku Hugha Granta.


Autor: © Zoznam/Marcela Beňová

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia