Vstúpte do ROZPRÁVKY o láske, čaroch a drakoch

Vstúpte do ROZPRÁVKY o
Zdroj: Dračie dni
2023-10-30 13:30:00 |

Zažite originálnu divadelnú rozprávku, ktorá vtiahne do deja malých aj veľkých divákov. Bude plná smiechu, čarov a prekvapení.

Pozývame vás na veľkú slávnosť! V dračom kráľovstve sa chystá sobáš princa Markusa a princeznej Ivalky. Prípravy sú v plnom prúde a takmer všetko je nachystané na príchod hostí. No ako to už v dobrých rozprávkach býva, všetko sa ešte riadne zamotá. Kráľ Marko si totiž želá, aby malý dráčik Arnošt na svadbe predviedol čosi nové a na dráčika dosiaľ neslýchané. Splnenie tejto úlohy si však bude vyžadovať dávku čarov, takže sa k slovu dostane aj urážlivá bosorka Holena. Nešikovným sledom udalostí tak padne na princeznú kliatba. Princ Markus a radca Maximilián majú o zábavu postarané. No sami si celkom nevystačia. Pomôžete im princeznú zachrániť?

Vstupenky na Predpredaj.sk

Doprajte si unikátny divadelný zážitok, na ktorý sa nestačí len pozerať. Aby naši hrdinovia dokázali zlomiť bosorkinu kliatbu, budú potrebovať pomoc detských divákov, ktorí im pomôžu odhaliť čarovné zaklínadlo. Nebude to však typický príbeh o boji dobra so zlom. Bude to príbeh o láske, priateľstve a prekonávaní nedorozumení.

Tešiť sa môžete aj na skvelé obsadenie. Zážitkami vás prevedú herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V rozprávke účinkujú Marko Igonda, Anikó Vargová, Mário Zeumer, Ivana Kološová a David Kakaš. Chýbať určite nebude ani náš milý dráčik Arnošt.

Predstavenie potrvá približne jednu hodinu a najviac si ho užijú deti od troch rokov. No rozhodne sa nebudú nudiť ani dospelí diváci. Tešíme sa na vás!

Vstupenky nájdete na Predpredaj.sk

Fotogaléria

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia