Partner sa so mnou PRESTAL rozprávať zo dňa na deň! Som z toho zúfalá

Partner sa so mnou
Ilustračné foto. ZDROJ: gettyimages
Zdroj: gettyimages.com
2023-09-16 19:00:00 |

S Michalom som sa zoznámila na internete. Hneď ma zaujal nielen tým, ako vyzeral, ale najmä tým, že sme mali rovnaké záľuby, vyznávali sme rovnaké hodnoty, boli pre nás dôležité rovnaké veci. Blízke vzťahy, čestnosť, komunikácia, otvorenosť...

Už po prvom rande som si bola istá, že Roman je ten pravý. Cítila som sa pri ňom uvoľnene, nemala som pocit, že sa musím nejako pretvarovať, bolo mi s ním príjemne a keď mi dal pusu na rozlúčku, pocítila som príjemné šteklenie okolo žalúdka.

Roman po čase tvrdil, že som to najlepšie, čo ho v živote stretlo, že ani nedúfal, že vôbec takú ženu ešte nájde. Plánovali sme dokonca aj spoločnú dovolenku. Ani som neverila, že vôbec takéhoto chlapa stretnem.

Postupne som si však priznávala, že ten vzťah udržiavam viac ja, že ja som tá, ktorá častejšie píše a telefonuje, že Roman sa pokojne neozve aj dva dni. Jednoducho som nemala pocit, že mu chýbam, že so mnou chce naozaj byť. Ale vzápätí som si povedala, že každý to má s komunikáciou inak, že nie každý muž žene vypisuje zamilované esemesky a volá jej trikrát za deň. Červík pochybnosti ale už vo mne začal hlodať.

A potom po jednom rande už neprišla žiadna správa, ani telefonát. Roman nereagoval ani na moje správy a nedvíhal mi telefón. Chvíľu mi to trvalo, kým som si uvedomila, že je asi teda koniec. Aj som si poplakala, lebo som si naozaj myslela, že Roman je ten pravý, vôbec som doteraz nepochopila, prečo sa prestal ozývať. Rozmýšľam, kde som spravila chybu a čo som mohla urobiť inak, aby som si vzťah s Romanom udržala, ale zatiaľ som na nič neprišla. Bojím sa ale, že už takéhoto muža nestretnem.

„Naozaj by ste chceli partnera, ktorý ani nemá na to, aby sa s vami normálne rozišiel?“ pýta sa odborný kouč Jakub Vertelman. „Je vám smutno za mužom, pre ktorého ste neboli dôležitá natoľko, aby bol k vám naozaj úprimný, aby o vás prejavoval skutočný záujem?“

Túto skúsenosť treba podľa Vertelmana zužitkovať, úprimne si povedať, či Roman bol skutočne muž, s ktorým by bol život krajší a pestrejší, muž, pri ktorom sa žena cíti naozaj žiaduca a milovaná, muž, s ktorým by naozaj mohla byť šťastná.

„Som presvedčený, že by bolo len dobre, keby ste takéhoto muža už nestretli. Nemyslíte si, že môžete mať oveľa viac?“ pýta sa na záver odborník.


Autor: © Zoznam/sv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia