FOTO Mamička mala NETRADIČNÝ sprievod z nemocnice po pôrode: Toto zažije MÁLOKTO!

FOTO Mamička mala NETRADIČNÝ
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
2024-03-23 11:00:00 |

Mamička Madison sa podelila z fotografiou, ktorá zožala veľa ovácii od mamičiek. Po tom čo dala život svojmu druhému bábútku, z nemocnice ju sprevádzali jej štyria chlapi. Mamičky zostali okúzlené.

Madison zverejnila fotografiu, ktorá rozpútala diskusiu. Všetky mamičky zostali ohromené z toho, že si svojho novonarodeného chlapčeka odnáša spolu so svojim snúbencom, prvým synom a bývalým partnerom.

„Táto fotografia bola urobená 24 hodín po tom, čo som porodila svojho druhého chlapčeka Waylona. Ten chlap naľavo je môj bývalý, ten 3-ročný, ktorý ho drží za ruku, je moje prvé dieťa, Cade, ktoré sme mali spolu. Ten chlap napravo, ktorý drží pravú ruku mojich synov, je môj snúbenec a novonarodený chlapec je naše dieťa," opisuje svojich mužov na fotografii.

Zároveň dodáva, že sú veľmi harmonická rodina. Hoci jej to s prvým partnerom nevyšlo, o deti sa starajú naozaj príkladne a snažia sa im vytvoriť harmonický domov. "To, že vzťah medzi dvoma ľuďmi nefunguje, NEZNAMENÁ, že vzťah s dieťaťom by nemal fungovať. To by som nikdy nedovolila. Každé dieťa potrebuje mamu a otca a môj syn Cade náhodou dostane trochu lásky navyše. Buďte občiansky a spolurodičovský. Ak ste stvorili dieťa spolu, je vašou úlohou vychovávať dieťa," adresuje všetkým mamičkám, ktoré sa oddelili od svojich bývalých partnerov.

Madison v tom nie je sama. Aj Jessica sa podelila so svojou skúsenosťou. "Áno, presne takto je to s mojím manželom, exmanželom a jeho manželkou! Pre deti je úžasné to vidieť a teraz spolu vychádzame naozaj dobre, a stali sme sa priateľmi! Sme tak vďační a požehnaní za to, ako sa veci vyvinuli! Nebolo to tak vždy, ale teraz, keď je to tak, by som si to nevedela predstaviť inak!" dodáva.


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia