POMÓÓÓC! Dcéra ma videla, ako sa BOZKÁVAM s milencom

POMÓÓÓC! Dcéra ma videla,
Dcéra ma videla, ako sa bozkávam s milencom. Ilustračné foto. ZDROJ: Gettyimages
Zdroj: gettyimages.com
2023-08-21 19:00:00 |

Tú hrôzu, akú som vtedy zažila, nedokážem ani poriadne opísať. Ako zvyčajne som čas, kedy bola moja desaťročná Lujza na balete, využila na stretnutie so svojím milencom. Moje manželstvo bolo už roky mŕtve, teda aspoň podľa mňa, tak som si našla milenca. Stretli sme sa na jednej pracovnej porade asi pred pol rokom a odvtedy sme sa stretávali pravidelne. A už vôbec nie pracovne.

Ľuboš ma vždy od svojho bytu odprevadil po park. Nechcela som, aby chodil ďalej, lebo som sa bála, aby nás náhodou neuvidela Lujza, ktorá mala balet neďaleko nášho domu a keby sme prešil cez park, už by nás mohla stretnúť. Neviem, čo sa to vlastne v ten deň udialo, ale nejako sme sa s Ľubošom zarozprávali a zrazu sme už boli z parku von. Chytila ma panika, tak som sa rýchlo postavila na špičky a vášnivo ho pobozkala. Na rozlúčku. A vtom som začula: „Ahoj, mami!“ Krvi by sa nikto vo mne nedorezal a na pár sekúnd som stratila reč. Rýchlo som sa ale spamätala, Ľubošovi som povedala len „Čau!“, chytila Lujzu okolo pliec a ponáhľala sa s ňou domov. „Vieš, bol to starý kamarát,“ zmohla som sa na chabé vysvetlenie a Lujza sa viac nepýtala. Obávam sa ale, že niečo vycítila, lebo odvtedy sa na mňa tak čudne pozerá. Rozmýšľam, že jej o Ľubošovi poviem, len nie som presvedčená, že je to naozaj dobrý nápad.

„Ja som presvedčená o tom, že by to dobrý nápad nebol,“ hovorí odborná koučka Soňa Faková. „Iste, deti sú veľmi vnímavé a všímavé, často viac, ako by sme si mysleli, ale to neznamená, že nám vidia do hlavy a do srdca. To, že sa vaša dcéra na vás čudne pozerá, môže byť len vaša predstava vyvolaná pocitom viny z nevery.

Ak sa ale chcete k celej situácii vrátiť, pokojne Lujze povedzte, že ste stretli starého kamaráta, ktorého ste roky nevideli, tak ste spolu boli na káve a na rozlúčku ste sa pobozkali. Pochybujem, že by desaťročná slečna rozoznala kamarátsky bozk od mileneckého a som presvedčená, že takého vysvetlenie jej bude stačiť.

Podľa odborníčky, ak v najbližších dňoch neplánuje podať podať žiadosť o rozvod, tak by priznanie nesplnilo žiadny účel. "Možno by trochu uľavilo vášmu svedomiu, ale narobilo by zmätok v detskej duši, ranilo by vášho manžela, ktorému by ste sa tiež museli priznať a obrátilo by to váš život úplne naruby.

Najskôr by ste si mali ujasniť, čo naozaj chcete. Udržiavať naďalej manželstvo aj milenecký vzťah? Rozviesť sa a legálne žiť so svojím milencom? Ja by som vám najskôr odporúčala pozrieť sa na to, s čím v manželstve nie ste spokojná, hovoriť o tom so svojím mužom a potom zvážiť ďalšie kroky.

Myslím si, že to, že vás vaša dcéra videla bozkávať sa s milencom, nebolo tak úplne náhodné. Možno vás táto situácia pohne k tomu, aby ste si ujasnili, čo chcete od života ďalej," dodala na záver odborná koučka. 


Autor: © Zoznam/sv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia