Slávna speváčka vyvetrala LUXUS: Kabelka za 12 tisíc a kočík... Fúha, ten bol ale drahý!

Cardi B
Cardi B
Zdroj: SITA
2024-07-11 07:00:00 |

Cardi B nie je z tých žien, ktoré by na sebe alebo svojich deťoch šetrili. Dokázala to aj na najnovších fotkách. Paparazzi ju zachytili v spoločnosti aj s ratolesťami a manželom. No a umelkyňa opäť nesklamala. Pred sebou tlačila kočík za nehoráznu sumu a na sebe mala ešte drahšiu kabelku!

Cardi B, vlastným menom Belcalis Marlenis Almánzar, je známa americká raperka, speváčka a herečka. Preslávila sa svojim debutovým singlom "Bodak Yellow". Americká hviezda má dve deti so svojím manželom Offsetom, členom hiphopovej skupiny Migos. Ich dcéra, Kulture Kiari Cephus, sa narodila v júli 2018, a syn Wave Set Cephus sa narodil v septembri 2021.

Manželov so svojimi deťmi aktuálne paparazzi zachytili v Paríži ako po polnoci vychádzali z jednej reštaurácie. Vo francúzskom hlavnom meste bola s nimi aj Offsetova ďalšia dcéra Kalea (9), o ktorú sa delí s bývalou Shyou L'amour. Raperka v spoločnosti vyvetrala poriadny luxus.

Z reštaurácie odchádzala s cestovnou taškou Chanel XXL v striebornej farbe, ktorá stojí neuveriteľných 12 039 dolárov, čo je v preporčte 11121,87 eur. Ich synček sedel v kočíku Dior, ktorý stojí 4 607 dolárov (4256,04 €) Cardi B a Offset sa zosobášili 20. septembra 2017. Aj keď ich vzťah čelil rôznym výzvam vrátane krátkeho odlúčenia, pokračujú v spoločnom rodičovstve svojich detí.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/lv

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia