Slovenská herečka priznala, čo pre svoju dcéru balí na každú dovolenku: Fíha, toto by ste nečakali!

Slovenská herečka priznala, čo
Zdroj: Instagram/hatalova_natalia
2024-07-10 19:00:00 |

Letné šaty, plavky, šľapky či opaľovací krém nechýbajú zrejme v žiadnej dovolenkovej batožine. Slovenská speváčka Natália Hatalová zakaždým pribaľuje ešte niečo navyše, čo vás určite prekvapí.

Herečka a speváčka Natália Hatalová, ktorú pred neuveriteľnými 17-timi rokmi preslávila tretia séria šou Slovensko hľadá SuperStar, má aktuálne plné ruky práce, aj čo sa týka hudby, aj divadla. Teraz je navyše dobitá poriadnou dávkou energie. Je totiž jednou z tých, ktorí už majú letnú dovolenku za sebou.

Natália spolu s manželom a 4-ročnou dcérkou oddychovali v ich milovanej Dominikánskej republike, kde sa už šesť rokov pravidelne vracajú.

,,Bola to naša prvá dovolenka s mojim mužom a už tretíkrát s nami bola aj Viki a veľmi sa jej tam páči, je to nádherné prostredie. Chceli sme to už zmeniť, ale aj keď v priebehu roka pozeráme viacero destinácií, vždy sa zhodneme, že poďme na istotu, kde sa nám páči,“ uviedla pre Topky muzikálová hviezda. So smiechom priznala i to, že v batožine jej najviac miesta zaberá garderóba malej princeznej. 

,,Dokonca jej vždy na dovolenku balím aj kolobežku. Ale verte, že pokiaľ môžem niekomu poradiť, pokiaľ idete do rezortu, tak tá kolobežka je veľmi praktická, pretože ten prechod je veľmi rýchly, žiadne také, že musíte dieťa ťahať za sebou, a Viki si to užíva,” prekvapila pôvabná brunetka. 

Za nápad s kolebežkou dávajú manželom palce hore aj rodičia, ktorí ich stretávajú v rezorte. ,,Asi nikto neberie na dovolenku kolobežku, ale my áno. Do toho veľkého kufra pobalíme všetko,” dodala s úsmevom známa mamina. 

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Topky

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia