Známa kráska vytasila tehotenské bruško na obdiv: Takto sa predvádzala na pláži!

Ashley Tisdale
Ashley Tisdale
Zdroj: Instagram A.T.
2024-07-07 07:00:00 |

Slávna herečka už čochvíľa privedie na svet svoje druhé dieťatko. Zatiaľ si však naplno užíva chvíle s prvorodenou dcérkou. Takto strávili deň na pláži.

Ashley Tisdale je americká herečka, známa najmä svojou úlohou Sharpay Evans vo filmovej sérii High School Musical. Nedarí sa jej len v pracovnom živote, ale aj tom súkromnom.

Má jedno dieťa, dcéru Jupiter Iris French, ktorá sa narodila v marci 2021. Vychováva ju s manželom Christopherom Frenchom, s ktorým sa zosobášili v roku 2014. V marci tohto roka oznámila, že nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko. „Už sa nevieme dočkať, kedy sa s tebou stretneme,”napísala vtedy k fotkám blondínka. Pohlavie bábätka, ani termín pôrodu neprezradila.

Avšak vyzerá to tak, že už čochvíľa rodí. Nasvedčuje tomu veľkosť bruška, ktoré aktuálne pretŕčala na pláži. S dcérkou si spravili krásny deň plný zážitkov, ktorý stihla herečka aj zaznamenať. Fotografie pridala na sociálnu sieť Instagram. Na jednom zábere zapózovala v plavkách v pokročilom štádiu tehotenstva.

 

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia