Slovenská influencerka si pri malej dcérke založila KAVIAREŇ, aká tu doteraz NEBOLA: Ako to stíha?

Slovenská influencerka si pri
Zdroj: Instagram/llnzz
2024-07-11 11:00:00 |

Bývalá hviezda reality šou Farma a úspešná influencerka Lucia Almaksus sa pri ani nie ročnej dcérke vôbec nenudí. Zamestnáva ju však nielen ona, ale aj ďalšie aktivity, ktorých rozhodne nie je málo.

Ako to všetko stíha? Otázka, akú si určite položí nejedna žena, ktorá má na materskej či rodičovskej dovolenke plné ruky práce so svojím malým dieťatkom. Lucia Almaksus sa popri 7-mesačnej dcérke Amine venuje Instagramu a rôznym spoluprácam, pričom pred pár dňami dokonca otvorila vlastnú kaviareň.

Lula sa rozhodla, že chce Slovákom a aj sebe priniesť niečo, čo na našom trhu doteraz chýbalo. A to poriadny smoothie bar. ,,Ktorý by obsahoval to, čo ja potrebujem. Výbornú kávu, výbornú matchu a fakt dobré receptúry na to, aby bolo niečo zdravé, zároveň chutné a ešte k tomu aj s takými normálnymi kalóriami,” prezradila kráska pre Markiza.sk dôvod, čo ju k novému biznisu priviedlo. Súčasťou budovania podniku bola i jej dcérka, ktorá ju sprevádzala v nosiči. 

,,Je to náročné aj s ňou. Ale ja si tak vždy poviem, že robím to aj pre ňu. Keď už bude vyrastať a tak ďalej, aby mala naozaj vzor vo mne ako v mame a taktiež aj v zdravom životnom štýle. Aby mohla jesť, piť všetky veci, ktoré by som jej aj ja odporučila, aby robila. Takže robím to pre nás aj celkovo to podnikanie. Ja si myslím, že urobiť taký život svojim deťom, ktorý sme si vždycky predstavovali, je také zadosťučinenie,” uviedla známa influencerka. Priznala však, že jej s Aminou sem-tam pomôže aj babička, ktorú miluje. 

Teraz sa Lula snaží všetko vydržať, aby neskôr, ako sa sama vyjadrila, mohli už iba med lízať.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: markiza.sk

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia