ODPADNETE: Dominika Cibulková je pre ženy veľkou MOTIVÁCIOU! Schudnutá mamička sa UKÁZALA v plavkách

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram/domicibulkova
2024-07-08 15:00:00 |

Cestu Dominiky Cibulkovej za lepšou figúrou sledovali, respektíve sledujú nielen jej fanúšikovia na sociálnych sieťach, ale aj celé Slovensko. Bývalá profesionálna tenistka si teraz užíva plody svojej driny v podobe výstavného tela.

Tehotenstvo, pôrod, dojčenie… Jedinečné obdobia v živote ženy, ktoré so sebou prinášajú množstvo krásnych a unikátnych momentov, ale v mnohých prípadoch aj kilá navyše. A tie sa zhadzujú naozaj ťažko. Svoje o tom vie i Dominika Cibulková.

Bývalej profesionálnej tenistke, ktorá celý život prežila na kurtoch, sa krivky zaoblili s príchodom synčeka Jakubka. Dva roky nato celebritná mamička opäť otehotnela, a tak išlo chudnutie bokom. Osem mesiacov po narodení dcérky Ninky si však Dominika povedala dosť a nasadila si prísny režim, v ktorom kalorické bomby nenašli miesto. Naopak, známa kráska do svojho jedálnička zaradila zdravú stravu a, samozrejme, pohyb. Výsledky sa postupne začali dostavovať a Domča bola z mesiaca na mesiac stále štíhlejšia, pričom aktuálne sa teší takmer 20-kilovému úbytku.

Dvojnásobná mamina sa v týchto dňoch nachádza s rodinkou v Chorvátsku, no ešte predtým absolvovala dovolenku v Grécku. A bol by hriech, keby Domča svoje nové krivky nevystavila v plavkách na obdiv. Fanúšikov tak ohúrila niekoľkými odhalenými zábermi, pri ktorých jej nejedna žena odkázala, že je veľkou inšpiráciou, s čím nemožno nesúhlasiť.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/domicibulkova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia