Účes mimo či chlapčenská postava? Krásna Ivana Gáborík posiela kritikom silný odkaz!

Ivana Gáborík
Ivana Gáborík
Zdroj: Instagram/iversanns
2024-07-05 11:00:00 |

Známa tanečnica a influencerka Ivana Gáborík predstavuje pre mnohých stelesnenie dokonalosti. Napriek tomu sa aj ona stretáva s kritikou mierenou na jej výzor. 

Ivanu Gáborík preslávila tanečná šou Let's Dance, kde sa objavovala ešte v jej úplných začiatkoch. Na popularite jej však určite pridalo aj manželstvo s bývalým hokejistom Mariánom Gáboríkom, s ktorým vychovávajú dve dcérky.

Influencerka je prirodzene krásna žena, z ktorej ľuďom pravidelne padá sánka. Avšak aj ona si vie prečítať na svoju adresu štipľavé komentáre, aké by so slabšou náturou mohli poriadne zatočiť.

,,Už si príliš chudá. Tak ten účes je úplne mimo. Máš moc chlapčenskú postavu! Kde si nechala prsia?!” Ivana na Instagrame vypichla len časť kritiky, ktorú jej ľudia pravidelne servírujú na jej profile.

,,Nevyžiadané rady, kritizovanie výzoru a vety začínajúce formulkou “Neurazte sa, ale..” Kedy sa to celé stalo? Kedy ľudia nadobudli pocit, že sa môžu vyjadriť kedykoľvek k čomukoľvek? Viem, komentáre nemusia byť len prívetivé a povzdbudivé. Nikdy som sa nebránila konštruktívnej kritike. Takej, ktorá ponúka iný pohľad na svet a vytvára priestor na zamyslenie. Ale kde sa vzali “tí druhí”? Tí, čo sa živia smútkom, nešťastím a hnevom nás ostatných. Tí, čo dokážu verbálne zraniť “na počkanie”,” zamýšľa sa známa blondínka.

Celebritná mamička vie, že anonymita má obrovskú moc, ale ako tvrdí, sebaláska ešte väčšiu. Komentáre smutných ľudí ju tak už dávno nezraňujú. Avšak nemusí sa to týkať každého.

,,Preto nabudúce, keď si nebudete vedieť odpustiť nejakú nevhodnú poznámku na kohokoľvek. Myslite na to, že papier (dnes už internet) znesú možno veľa. Ale ľudská duša nie,” odkazuje jedincom, ktorí si veľmi radi zgustnú na tom, že si môžu len tak do niekoho kopnúť.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/iversanns

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia