Monika Szabó UKÁZALA štíhle telo v plavkách: NEDOSIAHLA ho len tak, toto je jej recept!

Monika Szabó
Monika Szabó
Zdroj: Instagram/mamanaprenajom.markiza
2024-07-07 15:00:00 |

Napriek tomu, že má Monika Szabó prirodzene štíhlu postavu, nebolo to podľa nej úplne ono. Po svadbe, ktorá sa konala pred pár mesiacmi, sa preto rozhodla, že na svojej figúre zapracuje. Výsledky sú neprehliadnuteľné!

Hviezda seriálu Mama na prenájom, kde stvárňuje Luciu, si koncom minulého roka zmenila priezvisko z Horváthovej na Szabó. Po oficiálnej svadbe na úrade prišla v marci aj tá klasická, po ktorej sa herečka začala intenzívne pripravovať na leto. A ako?

,,Nakoľko som lenivá, nechce sa mi ráno vstávať skôr, ako je potrebné, aby som sa trieskala niekam do fitka, vedela som, že moja jediná cesta je upraviť jedálniček,” priznala Monika na úvod svojho príspevku na Instagrame. 

Atraktívna umelkyňa dlhodobo holduje stravovaciemu režimu, ktorý nie je úplne bežný. Už tretí rok drží prerušvaný pôst, čo znamená, že počas dňa je iba po dobu osem hodín. No to, čo si vložila do úst, doteraz neriešila.

,,Jedla som všetko a veľa. Potrebovala som ale zmenu. Trošku to moje fastovanie povýšiť na vyššiu a kvalitnejšiu úroveň. Tu, na Instagrame, mi vyskočila jedného dňa reklama na certifiedfasting. Nakoľko som človek so silnou vôľou, tak som do toho praštila na 100% a poviem vám.. už si neviem ďalší deň predstaviť bez receptov, ktoré mi ponúka toto členstvo na každý deň. Je to niečo ako “krabičky”, ale svoje.. vy viete, čo nakupujete, a aké suroviny do svojho jedla dávate. Až vďaka tomu som skutočne začala milovať papanie,” priznala otvorene Monika, ktorá všetkých upozornila, že nejde o žiadnu reklamu.

Podľa slov dvojnásobnej maminy, hladovanie nemá žiadny priestor a niekedy má problém zjesť všetko, čo by mala. Teší sa, že do svojho tela dáva konečne vyváženú stravu, pričom týždenne prijíma 20 - 30 druhov zeleniny a ovocia.

,,Môžete mať na začiatku pocit, že je to extrémne náročné. Ale keď si zabehnete režim, stane sa to pre vás každodennou rutinou. A keď to zvládam ja pri dvoch deťoch a práci, ktorej mám, našťastie, dosť.. myslím, že to dá každý,” odkazuje známa kráska ľuďom, ktorí by chceli nabehnúť na jej spôsob chudnutia. Avšak na záver uviedla, že za svoje krivky môže predsa len trošku vďačiť aj športu. Nedávno sa totiž dala na pilates, ktorý cvičí doma. 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/mon.szabo

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia