ODPADNETE: Mamička Ewa Farna sa ukázala v ZVODNÝCH šatách! Kilá navyše sú FUČ

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Instagram/ewa_farna93
2024-07-03 19:00:00 |

Po rokoch kritiky na svoju postavu si speváčka Ewa Farna môže konečne užívať samé komplimenty. Najnovšie predviedla krivky v rafinovaných šatách a fanúšikom z nej padla sánka.

Ewa Farna nepatrí do skupiny šťastliviek, ktoré môžu zjesť, čo chcú a nepriberú. Speváčka tak dlhodobo čelila nechutným poznámkam. Do pozadia nešli ani po tom, čo sa stala mamou, práve naopak. Mamička 4,5-ročného synčeka Artura a 2-ročnej dcérky Elly bola zo strany verejnosti pravidelným terčom kritiky.

Obľúbená česká interpretka sa s kilami navyše rozhodla zatočiť a posledné mesiace dokazuje, že jej to ide skutočne brilantne. Za úbytkom váhy však netreba hľadať nič špeciálne. Ewa sa už dávnejšie vyjadrila, že sa snaží jesť čo najviac kvalitných potravín, a naopak, čo najmenej priemyselne spracovaných. K tomu, samozrejme, pridáva aj pohyb, ktorého má na pódiu naozaj dostatok.

33-ročná kráska už bez problémov siaha aj po odvážnejších outfitoch, v ktorých odhalí bruško či nohy. Najnovšie vystúpila Ewa na galavečere Zlatá hokejka, kde svoje vystúpenie odpálila vo výrazných žltých šatách lemujúcich jej štíhly driek a odhaľujúcich stehno. Dvojnásobná mamina vyzerala ako ozajstná hviezda!


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/ewa_farna93

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia