Dominika Cibulková sa za NEHANBÍ: Aj keď je mamou dvoch detí, toto doma NEROBÍ!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram/domicibulkova
2024-06-30 11:00:00 |

Nie každá žena je rodenou gazdinkou. Niektoré sa nimi stanú vekom, niektoré po príchode detí a iné nikdy. Dominika Cibulková sa bez okolkov radí do skupiny tretej.

Dominika Cibulková prežila viac ako polovicu života na tenisových kurtoch. Tvrdo trénovala, súťažila a v neposlednom rade cestovala po celom svete. Na domáce práce tak nebol priestor ani v dospelom veku. 

Napriek tomu, že bývalá profesionálna tenistka vychováva s manželom dve malé deti, varenie a vypekanie nie sú jej silnou stránkou. Za sporákom ju vídať asi iba vtedy, keď natáča reklamu na svoju milovanú omáčku na špagety. ,,U nás doma sa nevarí. Buď pestúnka navarí, alebo babky. My sme takí vonkajší stravníci, aj deti,” priznala otvorene pre Nový Čas Dominika.

Celebritnej mamičke sa za posledných 8 mesiacov podarilo zhodiť obdivuhodných 18 kíl. Ani počas tohto obdobia si však Dominika jedlo nepripravovala sama, ale každý deň dostávala krabičky. Teraz má od nich pauzu. ,,Som na svojej normálnej strave, ale stále si strážim pod kalorickou tabuľkou, koľko a ako jem. Predtým by som zjedla jeden a pol pizze, teraz si dám dva kúsky a koniec,” prezradila disciplinovaná Domča.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Nový Čas

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia