Dojatý Sajfa zverejnil nádherné vyznanie od dcérky: Fanúšikovia v absolútnom úžase, no vôbec si neuvedomili jednu vec!

Sajfa s dcérkou
Sajfa s dcérkou
Zdroj: Instagram/Sajfa
2024-06-25 15:00:00 |

Kto sleduje manželov Mateja a Veroniku Cifrovcov na Instagrame, vie, že známa dvojica sa môže pochváliť skutočne mimoriadne šikovnou dcérkou. Avšak naozaj by zvládla aj toto?

Známy moderátor Matej Sajfa Cifra a čerstvá  poslankyňa európskeho parlamentu za stranu Progresívne Slovensko Veronika Cifrová Ostrihoňová sa tešia z ukážkovej rodinky. Dvojica spolu vychováva synčeka Šimonka, ktorý pred pár dňami oslávil 2. narodeniny, a 4-ročnú dcérku Sárku.

Malá škôlkarka si pri príležitosti nedávneho Dňa otcov pripravila pre toho svojho nádherný darček. V krásnom liste mu zanechala napríklad to, že ju a jej bračeka najradšej hojdá na hojdačke, najviac sa jej páči, keď sa spolu šantia v posteli, alebo aj to, že je šťastný, keď sa s ním rozpráva opäť na hojdačke. 

,,Dodatočný Deň otcov u nás v škôlke na besiedke. Jedno chlapské oko neostalo suché.  Aj my otcovia totiž máme emócie,” zanechal Sajfa pri videu, v ktorom si jeho fanúšikovia môžu pozrieť celé znenie listu. Ten ich, samozrejme, úplne dostal, avšak ešte rozčarovanejší ostali z písma. Vôbec si však neuvedomili jednu vec.

,,Wau. Šikulka malá. Fakt nepoznám škôlkara, ktorý dokáže takto písať. Úžasné,” znie pochvala od Gabiky.  ,,Pekné písmo má.... krajšie ako ja,” zasmial sa na svoj účet ďalší užívateľ Instagramu. ,,Je to krásne, ale tá malá sa v škole bude určite nudiť,” skonštatovala Ivana, pričom podobných reakcií sa pri príspevku nachádza omnoho viac. Našli sa však i takí, ktorí autorov takýchto komplimentov veľmi radi vyviedli z omylu.

,,Vážne si tu toľko ľudí myslí, že dieťa v predškolskom veku - hoci nepochybne šikovné - dokáže písať takýmto úhľadným PÍSANÝM písmom?” smeje sa Šimon. To, že rozkošný odkaz skutočne nepísala Sárka, potvrdil aj samotný Sajfa. ,,Jasné, že to písala pani učiteľka,” uviedol veci na pravú mieru.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/Sajfa

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia