Slávna herečka sa stala trojnásobnou mamou: FOTO priamo z pôrodnice!

Slávna herečka sa stala
Jenna Dewan
Zdroj: Profimedia
2024-06-21 07:00:00 |

Tak to je obrovská radosť! Slávna herečka sa stala už po tretíkrát mamou. Zverejnila fotku priamo z pôrodnice a... Takéto krásne meno vybrali s partnerom svojmu malému anjelikovi.

Keď sa stvorí nový život, je to naozaj požehnanie. Tento pocit zažila známa herečka a tanečníčka Jenna Dewan už po tretíkrát. Včera večer na sociálnej sieti Instagram oznámila, že porodila dcérku, ktorej vybrala naozaj krásne meno.

„Rhiannon Lee Kathryn Kazee, 14. jún 2024. Od chvíle, keď si prišla, si do našich životov vniesla nesmiernu radosť a lásku... tvoja nežná milosť, sladkosť a krása uchvátili celú našu rodinu. Naše srdcia prekypujú láskou a sme skutočne požehnaní tvojou prítomnosťou. Vitaj v našom svete dievčatko,“ napísala.

Pod príspevkom sa začali hromadiť gratulácie od známych osobností zo sveta šoubiznisu. Jenna sa po prvýkrát stala mamou v roku 2013, keď sa s jej vtedajším manželom Channingom Tatumom narodila dcéra Everly. Ich vzťah im však stroskotal. V roku 2019 sa rozviedli. Umelkyňa sa zaľúbila do Steeva Kazeeho. Dvojica sa zasnúbila vo februári 2020, mesiac pred narodením ich spoločného syna Calluma.


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia