ŤAŽKÉ chvíle Daniely Nízlovej: Dcérku museli NÁHLE hospitalizovať!

Daniela Nízlová s dcérkou
Daniela Nízlová s dcérkou Lindou
Zdroj: Instagram/danielatwiins
2024-06-20 19:00:00 |

Zdravie detí je pre milujúcich rodičov vždy na prvom mieste. Pohľad na ne, keď sa trápia, je ubíjajúci a bolestivý i pre nich. Aktuálne si náročnejším obdobím prechádza aj speváčka Daniela Nízlová.

Členka speváckeho dua Twiins je mamičkou dcérky Lindy, ktorá v januári oslávila 4 roky. Daniela Nízlová vychováva devčatko viac-menej sama, keďže jeho otec Stanislav Lobotka hráva profesionálne futbal v talianskom Neapole. Aktuálne však reprezentuje Slovensko na Majstrovstvách Európy vo futbale.

Zatiaľ čo športovec žne úspechy na zelenom trávniku, jeho bývalá partnerka s dcérkou sa v utorok ocitli v nemocnici. Po tom, čo Linde nepomohli na virózu žiadne lieky, mamina ju zobrala na pohotovosť. Tam to však neskončilo a roztomilú blondínku museli hospitalizovať.

Infúzie, našťastie zabrali, a tak už na ďalší deň bolo vidno, že je Linduške lepšie. ,,Už mám úsmev na tvári. Ďakujem pani doktorkám a sestričkám za skvelú starostlivosť,” napísala Daniela k snímke z nemocničnej izby, kde sa jej dcérke veľmi páči. Speváčka poďakovala aj fanúšikom a všetkým, ktorí im posielali pozdravy a pozitívnu energiu. ,,Linduš je už v poriadku, posiela vám objatie,” odkázala prostredníctvom Instagramu populárna kráska.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/danielatwiins

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia