Dvojnásobná mamina Nela Pocisková sa zmenila na zvodnú BOHYŇU: WAU, nebudete sa vedieť vynadívať!

Nela Pocisková
Nela Pocisková
Zdroj: Instagram/pociskova.nela
2024-06-15 19:00:00 |

Multitalentovaná umelkyňa Nela Pocisková je prirodzene krásna a príťažlivá žena, ktorá si môže dať na seba čokoľvek a stále bude vyzerať dobre. Keď si ju však vezmú do parády stylisti, level jej ženskosti sa ešte niekoľkokrát znásobí.

Nela Pocisková je súčasťou šoubiznisu už takmer 20 rokov. Úspechy v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade striedali tie v muzikáloch či v tanečnej šou Let's Dance, ktorú vyhrala ešte ako maturantka. Neskôr prišlo Búrlivé víno a spolu s ním aj herec Filiip Tůma, po jeho boku je šťastná dodnes.

Celebritnému páru svadobné zvony síce ešte stále nezazvonili, no vychováva spolu dve detičky, a to 8-ročného Hektora a 6-ročnú Lianku. Keďže sa Nela roky venovala tancu a športovala, po oboch pôrodoch vyzerala tak, akoby ani nebola nikdy tehotná. 

Svoje telo známa kráska fanúšikom sem-tam ukáže aj na Instagrame, keď zverejní plavkovú fotku z dovolenky. Najnovšie zábery sú však o niečom inom. Úspešná speváčka a herečka na nich pózuje v elegantnej róbe s razporkom siahajúcim až nad bedrá. A hoci má Nela všetky intímne časti tela zakryté, pôsobí ako mimoriadne zvodná bohyňa!

 

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/pociskova.nela

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia