Chvíle UTRPENIA a hrôzy Dominiky Mirgovej sú preč: Synček sa konečne POSTAVIL na nohy! Čo bolo Peťkovi?

Chvíle UTRPENIA a hrôzy
Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial
2024-06-13 15:00:00 |

Úsmev vystriedali bolesť a zúfalstvo. Speváčka Dominika Mirgová sa tešila z veľkej udalosti svojho synčeka, ktorý úspešne absolvoval 1. sväté prijímanie. O deň nato však Peťka položili zdravotné problémy.

,,Dnes bol veľký deň pre Peťka, mal svoje prvé sv. prijímanie. Sám sa rozhodol, že chce v škole náboženstvo, sám si vybral túto cestu a my všetci ho podporujeme v rozhodnutiach, ktoré ho robia šťastným. Ďakujem svojej rodinke za pomoc, že tam stáli vedľa mňa, aj keď som skoro celú omšu preplakala od dojatia, a to vám nebudem hovoriť, ako ťažko sa mi spievalo. Guča v hrdle celý čas,” podelila sa o vzácne momenty zo súkromia Dominika Mirgová. Stalo sa tak ešte 2. júna, kedy netušila, že už o pár hodín neskôr bude musieť riešiť úplne iné veci. Bohužiaľ, omnoho negatívnejšie.

Peťko trpel veľkými bolesťami žalúdka a hoci mal všetky výsledky vyšetrení v poriadku, trápenie neprestávalo. Známa speváčka sa tak obrátila na svojich sledovateľov na Instagrame. ,,Prosím, neviete o zázračnej byline, kvapkách, sirupe. Čokoľvek, čo pomáha od žalúdočných záchvatov?” opýtala sa zúfalá mamička, ktorá sa okrem diéty snažila nájsť na utlemenie problémov aj iné riešenie.

,,Milión správ mi prišlo s tipmi, čo by mohlo Peťkovi pomôcť. Ďakujeme za podporu. Takto sa mi celý týždeň doma trápil. Včera a dnes je už lepšie. Kľudový režim, diéta a probiotiká, nič iné už nedávame. Myslíte na nás, modlite sa, verím, že tento týždeň už bude stáť opäť na nohách,” napísala počas uplynulého víkendu Dominika k fotke zúboženého chlapčeka. Prosby celebritnej krásky boli napokon vyslyšané - Peťko chytil nový dych a po týždni sa konečne postavil z postele. Veľkou motiváciou bola preňho túžba vidieť futbalový zápas Slovenska proti Welesu, ktorý nemohol zmeškať. 

,,Mrzí ma, že tam nie som. Ale s kým iným ako tatinom si najviac môže užiť túto atmosféru. Dnes je celý deň ok, chvalabohu. Pre mamu je toto najkrajší pohľad,” tešila sa v nedeľu Dominika. Veríme teda, že Peťko je nielen plný úžasných zážitkov, ale hlavne zdravia.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia