PRIZNANIE Kevina zo Sám doma: Na TOTO mal ťažké srdce... VEĽKÁ zmena kvôli synom!

Macaulay Culkin má krásnu
Macaulay Culkin s partnerkou
Zdroj: profimedia.sk
2024-06-10 07:00:00 |

Detská hviezda Macaulay Culkin (43) to nemal vždy ružové. Mal zložitý vzťah s otcom a síce mal našliapnuté na úspešnú kariéru, spadol na dno. Teraz však žije šťastný život po boku partnerky a dvoch synov. A najnovšie učinil priznanie, ktoré o ňom málokto vedel...

Macaulay Culkin, ktorý sa preslávil rolou Kevina zo Sám doma, má za sebou život ako na horskej dráhe. Po naštartovanej hereckej kariére, upadol do ťažkej závislosti od drog. No svoje neduhy má už pár rokov pevne pod kontrolou. Žije spokojným rodinným životom s partnerkou Brendou a synmi Dakotom (3) a Carsonom (1).

Keďže sa blíži sviatok všetkých otcov, Culkin učinil priznanie, ktoré o ňom málokto vie. Deň otcov vôbec nepatril k jeho obľúbeným. No ako sa mu narodili dva zázraky, rozhodol sa, nájsť si k tomu znova cestu. „Okrem hodiny alebo dvoch spánku navyše sa snažím urobiť tento deň oslavou pre mojich chlapcov viac ako mňa. Koniec koncov, oni sú tí, ktorí zo mňa urobili otca (bez urážky Brendy). V našom dome sa Deň otcov neslávi tak, ako narodeniny alebo Vianoce, ale tak, ako Deň svätého Patrika, Valentín a 4. júl. Snažím sa robiť pre chlapcov zábavné veci. Je to špeciálny deň. Deň otcov nie je pre mňa, je pre ľudí, vďaka ktorým sa cítim byť otcom,“ vyjadril sa.

Culkin počas rozhovoru s Marcom Maronom v roku 2018 povedal, že život s jeho otcom Kitom Culkinom bol od začiatku zlý, ešte predtým než bol slávny. Bývalý detský herec tvrdil, že jeho otec bol hrubý a vyhrážal sa násilím, ak neurobí, čo mu bolo povedané. „Bol násilný, fyzicky aj psychicky - môžem vám ukázať všetky svoje jazvy, ak by som chcel," povedal kedysi.


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia