TRPKÉ priznanie: Dcérka Agáty Hanychovej prežíva NEGATÍVNE striedavú starostlivosť! Otec ju aj napriek tomu bude mať pár dní

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Zdroj: Instagram/agatahanychova
2024-06-11 19:00:00 |

Dcérka Agáty Hanychovej má problémy so striedavou starostlvotou. Iba ročné dievčatko sa pravidelne strieda medzi svojimi rodičmi. Podľa Hanychovej to má na dcérku veľmi zlý vplyv.

Vzťah Agáty Hanychovej s Jaromírou Soukupom sa skončil rozchodom. Spája ich ale ich ročná dcérka Rozárka. Spočiatku mohla na nariadenie súdu dcérka s otcom len pár hodín v týždni. Len nedávno ale súd rozhodol o plnohodnotnej striedavej starostlivosti. Otec ju bude mať v starostlivosti aj tri noci po sebe raz za štrnásť dní, ako uviedol portál topstar.noviny.sk.

Podľa Agáty dcérka nezvláda striedavú staroslivosť práve najlepšie. "Tak Rozárka nevie rozprávať, takže neviem, ale od tej doby, čo chodí k otcovi, pretože to nie je striedavka, ale je to navštevovanie otca, tak potom, keď sa vráti domov, tak sa jej nemôže nikto dotknúť. Je na mne absolútne závislá, nemôžem ani ísť na záchod," opisuje smutnú realitu.

Rozárka údajne vydrží tráviť čas len so sestrou Miou a babičkou Veronikou. "U Mii asi cíti, že s ňou nemôže zostať sama, takže sa nemôžem vzdialiť. Žiadne iné dieťa na mne nebolo tak závislé, ani kočík nemôže nikto viesť, takto sa to na nej podpísalo," uviedla ďalšie detaily Agáta. 

 


Autor: © Zoznam/AJ

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia