Odvážne priznanie známeho herca: Svoju dcérku po narodení NEMILOVAL, prišlo to až oveľa neskôr!

Bradley Cooper
Bradley Cooper
Zdroj: Instagram/bradleycooperroffical
2024-06-12 19:00:00 |

Tie najkrajšie emócie a pocit, že by sme za toho malého človiečika, ktorý sa len teraz narodil, položili život, nemusí prísť hneď. U svetoznámeho herca sa láska zjavila, až keď mala jeho dcérka osem mesiacov.

Bradleyho Coopera môžete poznať z úspešných snímok, ako Vo štvorici po opici, Ako uloviť družičku, Všemocný a v neposlednom rade Zrodila sa hviezda, v ktorom spolu so speváčkou a herečkou Lady Gaga zožali mimoriadny úspech.

Miláčik ženského publika je otcom 7-ročnej dcérky Ley de Seine, ktorú má z bývalého vzťahu s modelkou Irinou Shayk. Dvojica patrila k najkrajším párom šoubiznisu, no ich rozprávka sa po štyroch rokoch skončila (2019).

Modrooký fešák miluje svoje dievčatko najviac na svete, no nebolo to tak vždy. Po tom, čo prišla na svet, si k nej cestu hľadal dlho. „Aby som bol úprimný, prvých osem mesiacov som bol taký, že som vlastne nevedel, či ľúbim svoje dieťa," šokoval umelec v podcaste Daxa Sheparda Armchair Expert. Populárny otecko si v tom čase kládol otázku, či by za bábätko vedel položiť život, keby niekto vojde so zbraňou. „Veď má len pár mesiacov,“ hovoril si. 

Láska však pomaly, ale isto začala prichádzať a zrazu bola tak silná, že zistil, že je tu niekto omnoho dôležitejší, ako je on. „Myslím, že keby som nebol otcom, nebol by som dnes nažive,“ uviedol režisér, ktorý pri výchove svojej princeznej nechce nič pokaziť.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Armchair Expert

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia