V práci TEMNÉ obdobie, no v súkromí veľká radosť: Známy slovenský párik sa teší z bábätka!

V práci TEMNÉ obdobie,
Zdroj: Instagram/zuzanahanzelova
2024-06-09 19:00:00 |

Život mieša karty rôznym spôsobom. Kým v jednej sfére môžeme bojovať s ťažkými chvíľami, v inej sa zase tešíme z nádherných momentov. Presne takýmto obdobím si aktuálne prechádzajú známi manželia Kovačičovci.

Obaja pracujú ako novinári a venujú sa politickým témam. Posledné mesiace sú však pre nich poriadne náročné, čo Zuzana Kovačič Hanzelová priznala ešte koncom februára, kedy oznámila, že si dáva od moderovania politických relácií pauzu. Dôvodom mali byť útoky na jej osobu v podobe zverejňovania adresy, telefónneho čísla či agresívne útoky, ktoré sa za posledné dva roky zintenzívnili.

Netrvalo dlho a pauza v moderovaní nastala aj u Zuzaninho manžela Michala, ktorý mal ešte donedávna pod palcom diskusnú reláciu Na telo. Ostrieľaný markizák však z obrazoviek známej televízie zmizol nedobrovoľne. Príčinou bolo jeho vyjadrenie v živom vysielaní o tom, že sa vedenie televízie pokúšalo reláciu cenzurovať a vyvíjalo tlak na redakciu spravodajstva. 

V pracovnej oblasti sa tak pri Kovačičovcoch zatiahol čierny mrak, v tej súkromnej však, našťastie, svieti to najkrajšie slnko. Dvojica vo štvrtok ráno vyzradila krásnu novinu. ,,Aj v náročných časoch sa dejú pekné veci. Očakávame príchod nového člena našej rodiny! Či bude raz novinár alebo novinárka, to ešte uvidíme.. Ďakujeme za vašu podporu v posledných týždňoch, veľmi si ju vážime a čaká nás dobrodružná jazda na všetkých frontoch. Na bábätko sa ale zo všetkého tešíme najviac,” napísali budúci rodičia na Instagram. Srdečne gratulujeme!

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/zuzanahanzelova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia