FOTOHÁDANKA Exotická Slovenka s rozprávkovým životom! Spoznávate jednu z najsledovanejších mamičiek na Instagrame?

FOTOHÁDANKA Exotická Slovenka s
Zdroj: Instagram/tvjoj
2024-06-12 15:00:00 |

Jej korene a minulosť siahajú do niekoľkých krajín. No hviezdou je u nás na Slovensku, kde žije život, o akom snívajú tisíce ľudí. 

Narodila sa v Stuttgarte v Západnom Nemecku, kde strávila rané detstvo. Z tohto obdobia si však veľa nepamätá, keďže vyrastala už v Bratislave v rodine mamy Maďarky a otca z Bosny a Hercegoviny.

Navštevovala súkromné gymnázium a nejaký čas študovala aj na vysokej škole odbor masmédiá. Zistila ale, že “tudy cesta nevede” a štúdium pre ňu nie je to pravé orechové. V roku 2009 skúsila šťastie v súťaži Miss Slovensko, kde vo voľnej disciplíne predviedla hru na saxofón, ktorej sa ako dieťa venovala.

V roku 2015 začala pracovať ako moderátorka televíznej stanice FashionTV czech&slovak, avšak širšia verejnosť ju spoznala až o tri roky neskôr, keď spolu s Leošom Marešom moderovali Československú SuperStar. Krátko nato prišiel najväčší boom okolo jej osoby, keď sa na verejnosti prevalilo, že randí s najpopulárnejším slovenským raperom Patrikom Vrbovským, ktorý iba niekoľko týždňov predtým oznámil rozchod so speváčkou Darou Rolins.

V tom čase zrejme nikto nečakal, že sa z ich romániku vyvinie obrovská láska, ktorá napredovala naozaj turbulentne. Ešte v ten rok sa dvojica zasnúbila a na jeho konci oznámila, že čaká spoločné dieťatko. V máji 2019 zazvonili páriku svadobné zvony a v júli už do rodinky pribudol synček Sanel.

Každému je už zrejme jasné, že rozkošné dievčatko na fotografii je jedna z najsledovanejších slovenských influenceriek na Instagrame, úspešná moderátorka a podnikateľka Jasmina Alagič, ktorá sa má po boku Rytmusa a ich synčeka doslova ako v rozprávke.

 


Autor: © Zoznam/S

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia