Syn (23) Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa je ZADANÝ: Nečakaná REAKCIA mamy!

Syn (23) Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones a jej manžel Michael Douglas
Zdroj: foto: sita.sk/AP
2024-05-29 07:00:00 |

Pozná to každý rodič... Dieťa vyrastie ako z vody a ani sa nenazdáte a už domov donesie aj životnú lásku. Svoje o tom vedia aj slávni herci. Ich syn je totiž zadaný! Svoju partnerku vyviedol do spoločnosti, a to hneď na nezabudnuteľný koncert.

Catherine Zeta-Jones a jej manžel Michael Douglas tvoria jeden z najslávnejších a zároveň najstabilnejších párov v šoubiznise. Počas ich vzťahu sa im narodili dve deti - syn Dylan a dcéra Carys (21). Všetci štyria majú blízky vzťah o čom svedčí aj najnovšia reakcia slávnej herečky.

Dylan totiž zverejnil fotografiu s priateľkou, s ktorou boli na rande na koncerte Roling Stones. A so svojou polovičkou mali naozaj lukratívny výhľad, čo si všimla aj samotná Catherine. Sedeli pred pódiom a mali výhľad rovno na speváka Micka Jaggera. „Toto je príliš cool,“ reagovala v prvom momente herečka a pokračovala s tým, že závidí, aké mali dobré miesta na sedenie.

Je jasné, že z Dylana je poriadny chlap a pred očami rodičov z neho vyrástol dospelák, ktorý má už vlastný život, aj po boku krásky. Pozrite na ten zaľúbený párik!


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia