Slávny otecko ukázal svoju rodinku: Rozkošní synovia a... Toto je jeho KRÁSNA žena!

Chris Hemsworth
Chris Hemsworth
Zdroj: SITA
2024-05-28 07:00:00 |

Prominentný otecko slávi nejeden úspech vo svojom živote. Má krásnu rodinku a darí sa mu aj v pracovnom živote. Čo viac?

Chris Hemsworth má už svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy. Jej odkrývanie je vždy veľká udalosť. „Ešte raz vám ďakujeme Hollywoodska obchodná komora a výberová komisia Chodníka slávy,“ napísal k záberom, ktoré pridal na sociálnu sieť Instagram. Spoločne s ním sa pri jeho životnom miľníku nenachádzali len jeho blízki a kolegovia, ale aj jeho rodinka.

Sprevádzali ho mama s otcom i manželka Elsa Pataky s deťmi. Spoločne zapózovali pred hŕbou objektívov. Dcéra India Rose (12) sa však s nimi odmietla odfotiť. Dvojičky Tristan a Sasha (10) hrdo stáli pri svojich rodičoch. To je ale krásna rodinka, čo poviete? Slávny pár si povedal svoje áno v roku 2010 a odvtedy patrí medzi najstabilnejšie dvojice šoubiznisu.

Austrálsky herec má na konte už mnoho počinov. Medzi najznámejšie patria určite filmy, v ktorých stvárňoval Thora a najnovšie vystupuje aj v snímke Furiosa: Mad Max sága.


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia