Vinczeovci začali ďalší adopčný proces: Dočká sa ich synček súrodenca?

Adela a Viktor Vinczeovci
Adela a Viktor Vinczeovci
Zdroj: Instagram/viktorvincze
2024-05-27 19:00:00 |

Jednou z najhorúcejších tém posledných dní, ktoré zaznievajú slovenským šoubiznisom, je určite aj informácia, že Adela Vinczeová a Viktor Vincze sú už rodičmi. Je možné, že sa bude ich rodinka ďalej rozrastať?

Známy markizácky pár bol dlhé roky vnímaný ako bezdetný. Obaja sa neraz vyjadrili, že šťastím naplnený život nemusí byť iba vtedy, keď sú ľudia rodičmi. Vinczeovci však po dieťatku predsa len túžili, a tak si pred viac ako tromi rokmi podali žiadosť o adopciu.

Koncom roku 2022 sa život Adely a Viktora zo dňa na deň zmenil, keď sa zrazu v ich domácnosti ocitol malý chlapček. Do bábätka sa okamžite zamilovali a život bez neho by si už nevedeli predstaviť. Len nedávno sa Vinczeovci stali konečne jeho oficiálnymi rodičmi a ako píše portál Pluska, zároveň odštartovali ďalší adopčný proces. 

Znamená to, že chcú Adela a Viktor pre Maximiliána, ako svoju ratolesť pomenovali, súrodenca?

,,Dávame si možnosť, že keby biologická matka synčeka mala druhé dieťa na adopciu, aby sme boli právne použiteľní na proces. Takže, keby sa jej narodilo dieťa, musíme byť v oficiálnom čakacom zozname. My ale ešte teraz nevieme, či si ho vezmeme, neviem, ako sa budeme vtedy cítiť, aké budú okolnosti. Dávame si tú možnosť. Keby sme neboli v zozname, tak sa nemôžeme nad tým ani zamýšľať,” objasnila situáciu ohľadom druhej možnej adopcie Adela.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Pluska

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia