Známy spevák je STÁLE v práci: TAKTO podporuje svoju ženu na materskej... To chce počuť každá!

Olly Murs
Olly Murs
Zdroj: SITA
2024-05-22 07:00:00 |

Poznáte to aj vy? Manžel zarába na živobytie, a tak je stále v práci. Vy ste doma, staráte sa o domácnosť i dieťatko. No a v takejto situácii padne vhod, ak vás vaša polovička podporí čo i len na diaľku.

Olly Murs takto podporuje svoju manželku Ameliu. V apríli sa im totiž narodila dcérka, ktorej dali meno Madison. Spevák má dosť roboty so svojím turné po svete, a tak sa teraz veľmi nezdržiava doma. Amelia je tak na ich anjelika v týchto dňoch sama. Každá mamina vie, že spočiatku to je tak s malým bábätkom veľmi ťažké. Žena sa zotavuje z pôrodu a zvyká si na všetko nové okolo nej.

Aj preto Olly podporuje svoju lásku na diaľku cez správy. Kráska zverejnila na svojom profile na Instagrame ich konverzáciu. „A môj odkaz každému, koho partneri sú preč, zaneprázdnení prácou alebo ak to robíte sami, zvládnete to," napísala s tým, že všetky mamy sú užasné za to, čo dokážu. To, čo svojej drahej spevák píše si môžete pozrieť vo videu nižšie. Veru, to chce počuť každá žena na materskej!

Spevák Olly Murs sa s Ameliou Tank zoznámil vo fitness centre. Už po pár mesiacoch vzťahu vedel, že je tá pravá. Stála totiž pri ňom za každých okolností, aj keď prišiel o blízku osobu. Ich vzťah nebol však prechádzka ružovou záhradou. Olly sa s Ameliou rozišiel, no potom sa opäť dali dokopy, požiadal ju o ruku a zobrali sa. Svadbu mali v júli minulého roka, no a dnes spolu vychovávajú už spomínanú dcérku Madison. Ide o spevákovo prvé dieťatko.


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia