Syn slávneho speváka oslávil 6. narodeniny: Pozrite, čistá KÓPIA otca!

Syn slávneho speváka oslávil
Chrissy Teigen a John Legend
Zdroj: SITA
2024-05-18 07:00:00 |

Narodeniny sú výnimočným dňom každého človeka. Syn slávneho speváka ich pred pár dňami oslávil tiež. Hrdý otecko s ním zverejnil zábery a mnohí sa zhodujú na jednom. Malý je čistá kópia otca!

Chrissy Teigen a John Legend tvoria jeden z najsympatickejších párov svetového šoubiznisu. Párik sa zasnúbil v decembri 2011 po štvorročnom vzťahu. Svoje "áno" si povedali v roku 2013 pri Comskom jazere v Taliansku. Dvojica má spolu štyri deti - dcérky Lunu (8) a Esti (1) a synov Milesa (6) a Wrena (1). Ich život postretla aj veľmi ťažká chvíľa, keď prišli o synčeka Jacka.

No a práve Miles pred pár dňami oslávil svoje 6. narodeniny. „Náš krásny veľký chlapec Miles Theodore má dnes 6 rokov! Je taký inteligentný, milujúci a s veľkým srdcom a akosi veľmi dobrý v športe napriek svojmu otcovi. Milujeme ťa, Miles! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️“ pochválil sa hrdý otecko na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 15 miliónov fanúšikov. No a neušlo im ani to, že je čistá kópia svojho tatina. „Veľmi sa podobá na Johna,“ poznamenal jeden z nich. Čo poviete?


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia