FOTOHÁDANKA Slávne dvojičky oslavujú 38 rokov! Spoznávate týchto rozkošných pampúšikov?

FOTOHÁDANKA Slávne dvojičky oslavujú2024-05-20 15:00:00 |

15. mája sa narodeniny oslavujú aj v známej slovenskej rodine, a to rovno dvakrát. Tento rok si obľúbené dvojičky sfúkli na torte pomyselných 38 sviečok.

Rodnou obcou dvojičiek je Hronský Beňadik, kde dodnes žijú ich rodičia, ktorých pravidelne navštevujú. Veronika a Daniel svoje dcérky odmalička podporovali vo všetkom, do čoho sa pustili.

Dievčatá začali rozvíjať talent už v útlom veku. Ich prvým väčším vystúpením bola detská pesničková súťaž Hviezdička, ktorú ako desaťročné vyhrali. V tom čase si ich zobral pod svoje krídla textár Daniel Hevier, ten im vymyslel názov Tweens. O štyri roky neskôr sa z mladých slečien stali tínedžerské idoly, keď vydali pieseň Aký budeš a aj debutové CD Tweens.

Zo sladkých školáčok postupne rástli čoraz dospelejšie ženy, ktoré svojím se*epílom pravidelne vyrážali dych. Kombináciou spevu a dobrého vzhľadu speváčky zaujali aj zahraničných interpretov. Už pod názvom Twiins, ktorý prišiel v roku 2008 s piesňou I Don't Know, prekvapili spoluprácami so svetovými hviezdami, ako sú Flo-Rida či Sean Paul. 

V roku 2019 nastal v ich kariére zlom, keď jedna z dvojičiek zistila, že pod srdcom nosí dieťatko. Známe spevácke duo si tak na nejaký čas dalo pauzu. O dva roky neskôr však prišla ďalšia radostná správa v podobe tehotenstva druhej sestry.

Existuje skutočne iba málo indícií, ktoré by nenapovedali o tom, že sa na obrázku nachádzajú najpopulárnejšie slovenské dvojičky Daniela a Veronika Nízlové. Obe krásky si v živote prešli viacerými sklamaniami v láske, no tú najväčšiu im už nikto nevezme. Kým Daniela je mamičkou 4-ročnej dcérky Lindy, ktorú má s futbalistom Stanislavom Lobotkom, Veronika sa teší z 2-ročnej dcérky Ney, ktorej otcom je exotickcý spevák a herec Matúš Kolárovský. 

Po tom, čo život usmievavých brunetiek obohatili deti, sa zmenila aj ich hudobná tvorbu. Mamičky v roku 2021 vydali  album Zlatá brána dokorán, ktorý je venovaný práve najmenším.

Tak čo, spoznali by ste Twiinsky na fotografii z detstva? :)


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/twiinsmusic

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia