Synček Rihanny oslávil 2 roky: Vzácne rodinné zábery!

Synček Rihanny oslávil 2
Rihanna a A$AP Rocky
Zdroj: profimedia.sk
2024-05-16 07:00:00 |

Speváčka Rihanna a raper A$AP Rocky majú doma dvoch synčekov. Jeden z nich nedávno oslávil svoje 2. narodeniny. Pri tejto príležitosti hrdý otecko zdieľal vzácne momenty z rodinného života.

Speváčka Rihanna v roku 2022 priviedla na svet synčeka, ktorému s partnerom, raperom, ktorý vystupuje pod pseudonymom A$AP Rocky, vybrali naozaj zaujímave meno. Pomenovali ho totiž RZA Athelston Mayers, čo by sa podľa všetkého malo vyslovovať Rizza. Minulý rok barbadoská diva porodila svoje druhé dieťatko, tiež chlapca, ktorého nazvali Riot Rose. A práve prvorodený oslávil 13. mája svoje druhé narodeniny.

„Všetko najlepšie môjmu prvorodenému chlapčekovi RZA-vi,“ napísal hrdý otecko k rodinným záberom, ktoré zdieľal na sociálnej sieti Instagram. Fotografie zachytávajú ich súkromný život a radosti s obidvomi ratolesťami. Veď pozrite!

Párik sa netají, že by prijali do rodiny aj ďalšieho potomka, teraz sú však naklonení k dievčatku. Fanúšikovia v tom ale majú jasno a toto odkazujú známemu raperovi: „Prosím, nenechajte toto dievča znovu otehotnieť, zúfalo potrebujeme nový album. Používajte kondómy!!!“ napísal istý fanúšik pod instagramový príspevok.


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia