BABY BOOM pokračuje: Dieťatko nosí pod srdcom aj známa slovenská KRÁSKA!

BABY BOOM pokračuje: Dieťatko
Zdroj: Instagram/martin_luptak_
2024-05-15 11:00:00 |

Radostných správ či už o očakávaní alebo príchode bábätiek na svet je čoraz viac. Do klubu mamičiek sa čoskoro pridá aj táto známa Slovenka!

Laura Longauerová sa právom pýši titulom jednej z najkrajších Sloveniek. V roku 2014 bola oficiálne ovenčená titulom Miss Slovensko a o päť rokov neskôr Miss Universe. V auguste minulého roku však svoje dievčenské priezvisko vymenila za manželovo a stala sa z nej pani Ľuptáková.

„18. 8. 2023 som sa vydala za svoju prvú lásku, spriaznenú dušu, najlepšieho priateľa, muža môjho života. Ďakujem Bohu z celého srdca za tento dar, naše rodiny a všetkých priateľov, ktorých sme si za rodinu vybrali. A dnes už len jeme, pijeme a tancujeme,” oznámila Laura sledovateľom v deň svadby prostredníctvom Instagramu.

Počas veľkého slávnostného dňa sa manželom zvykne blahoželať jasné a stručné prianie - do roka proroka. A Ľuptákovci ho aj naplnia. Laura a Martin čakajú bábätko! Malého človiečika sa dvojici podarilo vytvoriť práve na svadobnej ceste, pričom podľa bruška to vyzerá, že budúca mamina má už prvé mesiace úspešne za sebou. Srdečne gratulujeme!

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/laura_luptak, martin_luptak_

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia