ÚPRIMNÉ priznanie: Nela Pocisková o svojej ÚCHYLKE! Na toto si musel zvykať aj jej partner Filip Tůma

Nela Pocisková a Filip
Nela Pocisková a Filip Tůma
Zdroj: Instagram/pociskova.nela
2024-05-17 15:00:00 |

Život Nely Pociskovej je veľmi pestrý už od tínedžerského veku, ako sa postupne stávala hviezdou. Aj preto od okolia vrátane blízkych vyžaduje, aby u nej rešpektovali jednu vec. Tú nazvala svojou úchylkou.

Nela Pocisková je na očiach verejnosti už od svojich približne 16-tich rokov, keď začala účinkovať v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Popri tom pôsobila vo viacerých muzikáloch a talent predviedla aj v tanečnej šou Let's Dance, ktorú dokonca ešte ako maturantka vyhrala.

Pracovných príležitostí stále pribúdalo a mladá hviezda bola v neustálom kolotoči. A to je dôvod, prečo slovenská umelkyňa už dlhodobo zbožňuje jednu vec.

„Vieš čo milujem, ja milujem byť sama. Tak to je asi dosť taká úchylka, ale ja proste milujem ísť proste niekam, kde som sama, či je to les, alebo naozaj hocijaké miesto,“ prekvapila v rozhovore pre Topky Nela, ktorá svojou “záľubou” priviedla do pomykova aj partnera Filipa Tůmu.

„On to vôbec nechápal zo začiatku nášho vzťahu. On to vôbec nevedel pochopiť. Myslím, že na začiatku sa aj dosť na to, nie že hneval, ale skôr bol taký, že sa urážal a mal pocit, že akoby nechcem byť s ním. Alebo že som nejaká divná,” uviedla dvojnásobná mamička.

Vzhľadom na Nelkinu prácu, pri ktorej je stále v kolektíve ľudí, je pochopiteľné, že si potrebuje sem-tam oddýchnuť a utriediť si myšlienky. Časom to začal akceptovať aj Filip. Keď má toho jeho milovaná milovička veľa, zvykol si na to, že sa zavrie sa do izby a chvíľu nechce vidieť nikoho.

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Topky

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia