Prasklo TAJOMSTVO krásnej herečky: Meno a pohlavie dcérky BONZLA jej kamarátka!

Prasklo TAJOMSTVO krásnej herečky:
Ashley Benson
Zdroj: SITA
2024-05-13 07:00:00 |

Prasklo tajomstvo! Slávna herečka Ashley Benson (34) doteraz tajila všetko ohľadne potomka. No stačila jedna ďakovná reč a všetko bolo odhalené!

Ashley Benson môžete evidovať hlavne zo seriálu Pretty Little Liars, kde hrala Hannu Marin. Rovnako, ako sa jej darí v pracovnom živote, tak i v tom súkromnom. Herečka sa totiž stala mamou vo februári tohto roka. Potvrdila to na svojom profile na Instagrame, kde vtedy pridala záber, ktorý zachytával ručičku malého drobca. Pohlavie ani meno však v tom čase neprezradila. Až teraz ju bonzla jej kamarátka, mama Paris Hilton, Kathy. Upozornil na to portál hellomagazine.com.

Tá priznala, že Ashley porodila dievčatko, ktore dostalo meno Aspen. Urobila tak na charitatívnej akcii Race To Erase MS pri ďakovnej reči. Blondínka sa minulý rok tiež vydala za dediča ropného impéria Brandona Davisa, ktorý je aj otcom jej dieťatka. Jeho mama pravidelne, už 31 rokov, organizuje spomínanú udalosť.

Pri príležitosti včerajšieho Dňa matiek zverejnila Ashley aj pár záberov priamo z pôrodnice. „Byť tvojou mamou je ten najlepší darček," napísala dojímavo.

Posunutím sa vám zobrazia ďalšie fotografie:

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia