BABYBOOM v šoubiznise: Aj tieto známe ženy budú čochvíľa oslavovať DEŇ MATIEK!

BABYBOOM v šoubiznise: Aj
Zdroj: SITA
2024-05-12 07:00:00 |

12. máj patrí tento rok všetkým ženám, ktoré priviedli na tento svet nový život. Byť MAMA chce naozaj veľa úsilia i trpezlivosti, a tak by mali dostať všetky obdiv za to, čo robia. Čochvíľa budú tento sviatok oslavovať okrem iných žien aj tieto celebrity! Niektoré zažijú tento pocit po prvýkrát...

Vanessa Hudgens, americká herečka a speváčka (35)

Na 96. ročníku odovzdávania prestížnych Oscarov prasklo obrovské tajomstvo. Vanessa Hudgens na červenom koberci ukázala svoje tehotenské bruško. Nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Jeho otcom je profesionálny hráč baseballu - Cole Tucker, za ktorého sa vydala minulý rok.

Jenna Dewan, americká herečka a tanečnica (43)

Jenna Dewan a herec Steve Kazee majú spolu 4-ročného syna Calluma. Kráska má z prvého manželstva s Channingom Tatumom dcéru Everly (10). Aktuálne nosí pod srdcom svoje tretie dieťaťko a zostáva jej mesiac do pôrodu.

Ashanti, americká speváčka (43)

Speváčka a raper Nelly sa rozišli sa, ale ich cesty sa zišli znova. A v decembri oznámili verejnosti krásnu novinku. Umelkyňa nosí pod srdcom ich spoločného potomka. Pre rapera ide o tretie dieťa. Má už dcéru Chanelle a syna Cornella Haynesa III.

Lea Michele, americká herečka a speváčka (37)

V roku 2019 sa vydala za priateľa Zandyho Reicha a o rok neskôr mu priviedla na svet syna, ktorému dali meno Ever Leo. Teraz znovu nosí pod srdcom dieťatko.

Sofia Richie, americká mediálna osobnosť (25)

V apríli minulého roka sa vydala za Elliota Grainge. Ako priznala, od toho momentu sa v podstate pokúšali splodiť dieťatko. A veru, boli úspešní. Ich dcérka by mala prísť na svet v júni.

Ashley Tisdale, americká herečka (38)

„Už sa nevieme dočkať, kedy sa s tebou stretneme,” napísala k fotkám, na ktorých po prvýkrát ukázala svoje tehotenské bruško. Otcom dieťatka je jej manžel Christopher French, s ktorým majú 3-ročnú dcérku Jupiter Iris.

Nina Agdal, dánska modelka (32)

Svoje šťastie našla po boku YouTubera menom Logan Paul, ktorému už čoskoro porodí dieťatko.„Ďalší Paul príde túto jeseň,” napísala.

Hailey Bieber, americká modelka (27)

Iba pred pár dňami zverejnili Bieberovci krásnu novinku v ich životoch. Justin a Hailey sa so svetom podelili, že čakajú ich prvé dieťatko.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/lv

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia