OBĽÚBENÝ párik z reality šou odrátava dni do pôrodu: Jéjda, bábätko čaká takáto krásna izbička!

OBĽÚBENÝ párik z reality
Zdroj: Instagram/chrebetova
2024-05-14 19:00:00 |

Kulhánekovci sú dôkazom, že životná láska sa dá nájsť aj v reality šou. Obľúbený párik z prvej série Love Island medzi seba čoskoro privíta malého parťáka, pre ktorého je už pripravené čarovné kráľovstvo.

Všetko sa to zvrtlo ani nie behom troch rokov, keď na slovenské a české obrazovky zavítala prvá séria romanticko-pikantnej šou Love Island. Krásna Slovenka Laura a sympatický Čech Martin k sebe zahoreli toľkou láskou, až sa vďaka nej dostali do finále a z Kanárskych ostrovov odišli s výhrou 75-tisíc eur.

Čo je však omnoho podstatnejšie, domov prišli nielen bohatší o peniaze, ale aj o šťastie, ktoré našli jeden pri druhom. Netrvalo dlho a dvojica sa zasnúbila, pričom v auguste minulého roka si povedala áno. 

Možno už v tom čase alebo dokonca pár dní po svadbe sa zaľúbencom podarilo splodiť bábätko. Aktuálne totiž Laura a Martin odpočítavajú posledné dni do odchodu do pôrodnice. Chlapček, ktorého nosí kráska pod srdcom, má doma všetko dokonale pripravené, v spoločnom domčeku chýba už iba on.

Budúci rodičia hniezdočko svojho synčeka doladili do béžových farieb. V izbičke nechýba postieľka so závesmi, skrinka s garderóbou a, samozrejme, aj hračky, ktoré zatiaľ slúžia na dekoráciu. Ako to u malého princa vyzerá, si môžete pozrieť vo videu.

 

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/chrebetova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia