Dominika Cibulková ukázala tip top postavičku: Schudla už NEUVERITEĽNÝCH 17 kíl!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková
Zdroj: Instagram/domicibulkova
2024-05-19 11:00:00 |

Bývalá profesionálna tenistka je už takmer na konci. Postava Dominiky Cibulkovej je stále štíhlejšia a štíhlejšia, avšak ona makať neprestáva a drží sa svojho vytúženého cieľa.

Za posledné štyri roky si Dominika Cibulková prešla dvomi tehotenstvami. Najprv so synom Jakubkom a o dva roky neskôr s dcérkou Ninkou. Rovnako ako mnoho iných žien aj úspešnú slovenskú športovkyňu trápili po pôrodoch kilá navyše.

V októbri sa dvojnásobná mamina pustila do veľkej výzvy. Rozhodla sa schudnúť 22 kíl. A aby bola voči svojmu cieľu ešte zaviazanejšia, oznámila to na sociálnej sieti, kde sa odvtedy delí so všetkými svojimi pokrokmi.

Kto Dominiku sleduje, vie, že sa prísnej disciplíny drží a výsledky sú neprehliadnuteľné. Najnovšie kráska fanúšikom vyrazila dych, keď sa ukázala iba v čiernom obtiahnutom komplete. Blondínka sa pochválila, že sa jej za 6,5 mesiaca podarilo schudnúť úžasných 17 kíl. 

,,Recept? Začať a hneď okamžite, nečakať na pondelok, sviatok, budúci mesiac, najdôležitejšie je začať a mať plán. 3 základné piliere sú strava - sebadisciplína - cvičenie a správne nastavený kalorický príjem je základ, aby vám to dlhodobo vydržalo,radí Domča, podľa ktorej je najdôležitejšia a najnáročnejšia práve sebadisciplína.

,,Keď človek niečo naozaj chce, tak to dosiahne, ja aspoň určite, pretože pevná vôľa je v hlave, nezabúdajte,” odkazuje celebritná mamička. Tá má pred sebou ešte posledných päť kíl, pri ktorých si uvedomuje, že pôjdu dole najťažšie. No je odhodlaná naďalej bojovať - držíme palce!

 


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/domicibulkova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia