Roztomilé FOTO: Slovenská influencerka prišla nedávno o bábätko, teraz PREKVAPILA krásnou správou: Je za polovicou tehotenstva!

Roztomilé FOTO: Slovenská influencerka
Zdroj: Instagram/evazelnikova
2024-05-11 15:00:00 |

Človek mieni, život mení… Známa slovenská influencerka, ktorú pred rokmi preslávila reality šou Farma, sa v druhej polovici minulého roka tešila na svoje druhé dieťatko. Bohužiaľ, oň prišla. Krátko nato sa ale opäť dozvedela radostnú správu.

Evu Strážnická, rodenú Zelníkovú, sleduje na Instagrame viac ako 135-tisíc ľudí. Fanúšikovská základňa sa blondínke rozrástla hlavne počas a po jej účinkovaní v 9. sérii reality šou Farma.

Odvtedy prešlo takmer 7 rokov a v živote Evky sa toho veľa zmenilo. Z vtedajšieho snúbenca sa stal manžel, s ktorým si vo vzťahu prešli nejedným ťažším obdobím od rozchodu až po stratu spoločného bábätka. O vytúžené dieťatko influencerka prišla v októbri minulého roka v 12. týždni tehotenstva, kedy porodila mŕtvy plod.

Posledné mesiace však rodinka znovu žiari šťastím. Ako exfarmárka prezradila na svojom Instagrame, pod srdcom nosí opäť bábätko a dokonca má už za sebou polovicu tehotenstva.

,,Prekvapenie, tak sme sa dočkali! Život je ako na horskej dráhe.. keď sa zmieriš s tým, že asi z toho nič nebude, zhora ti pošlú vzápätí darček. 50% už máme za sebou, ešte nás čaká druhá polovica, tak držte palce,” podelila sa o novinku úspešná podnikateľka a mentorka. 

,,Musím povedať, že toto bol fakt zaujímavý rok plný skúšok, s láskou však všetko prijímam tak, ako to prichádza, aj keď to bola samá šoková terapia:) Začať skúšať sme mali až neskôr, ale podarilo sa na prvú, keď sme to najmenej čakali. Kopec srandy, čo vám poviem,” napísala mamička trojročného synčeka Mattea, ku ktorému už čoskoro pribudne braček alebo sestrička.

Aké pohlavie má druhé dieťatko Evky a jej manžela Matúša, rodičia zistia až 17. mája na baby shower, kde sa ho spolu s nimi dozvedia i všetci blízki. Srdečne gratulujeme!


Zdroj: Instagram/evazelnikova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia