TOP NAMOTÁVKA! Ďalšia tanečná pecka od Mira Jaroša: V klipe si zahrala aj Adela Vinczeová!

Miro Jaroš
Miro Jaroš
Zdroj: YouTube/Galgan Music
2024-05-03 11:00:00 |

Miro Jaroš miluje disco a jeho posledný album s rovnomenným názvom je toho jasným dôkazom. Ďalším singlom z neho je skladba Pizza Dance, ktorá nenechá sedieť naozaj nikoho.

Spevák Miro Jaroš opäť potešil detské srdiečka. Do sveta vypustil novučičký hit Pizza Dance, ktorý je nabitý tanečnými rytmami, pričom jeho videoklip hýri všetkými farbami.

Ako už z názvu vyplýva, skladba je o najobľúbenejšom talianskom jedle, ktoré milujú všetci na svete a nepohrdnú ním ani deti. Vo videu sa znovu objavila milá rodinka známa aj z Mirových predchádzajúcich klipov a okrem nej i najpopulárnejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová. Tá má posledný rok k tvorbe Mira Jaroša určite omnoho bližšie, keďže sa pýši statusom mama.

Miláčik detského publika sa novinkou pochválil na Instagrame, kde mu sledovatelia zanechali samé pozitívne spätné väzby. ,,Aktuálne pri tejto skladbe cvičím rozcvička v škôlke a začali cvičiť aj tie detičky, ktoré predtým necvičili,” pochválila sa úspechom istá pani učiteľka. ,,Mirko, perfektná pieseň, úžasný klip, toto roztancuje každého,” odkazuje spevákovi sledovateľka. ,,Keď to nepustíme denne aspoň 20x, tak ani raz.  Pozdravy od 22-mesačnej namotanej Darinky,” uviedla ďalšia nadšená fanúšička. Nuž, Miro Jaroš vždy vie, ako trafiť priamo do čierneho!


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/jarosmiro, YouTube/Galgan Music

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia