NEČAKANÝ ZÁBER zverejnila Zuzana Plačková! Pribudne Dionkovi malá sestrička?

Zuzana Plačková
Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram/queen.plackova
2024-04-12 15:00:00 |

Zuzana Plačková je už viac ako rok a pol milujúcou maminou synčeka Diona. Influencerka sa nikdy netajila tým, že nechce ostať iba pri jednom dieťatku. Rozrastie sa čoskoro známa rodinka o ďalšieho potomka?

Ako väčšina žien, aj najpopulárnejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková túži po dcére. Na prvý pokus sa jej mať dievčatko nepodarilo, čo však rozhodne neľutuje. Rozkošného Diona miluje najviac na svete.

Obľúbená Slovenka spolu s manželom Reném už neraz prehovorili o tom, že by chlapčekovi radi dali súrodenca. A, zdá sa, že tieto plány začínajú naberať reálnejšie kontúry.

Zuzka počas nedávnej návštevy svojho obchodu s detským oblečením v Čadci spravila sledovateľom menšiu prehliadku, aby im ukázala, aké nádherné vecičky si v ňom pre drobcov môžu nakúpiť. Pár kúskov “uchmatla” i synčekovi a neterkám, no to nie je všetko. Jeden si odniesla domov aj pre niekoho ďalšieho.

,,Toto som si zobrala, aby som možno o rok v lete si obliekla svoju dcéru do tohto,” prekvapila celebritná mamina, ktorá tým jasne naznačila, že v blízkej dobe by do rodinky rada privítala dievčatko.

Fotogaléria


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/queen.plackova

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia