ŠOKUJÚCE priznanie: Známa slovenská mamička si z detstva nesie OBROVSKÚ traumu!

ŠOKUJÚCE priznanie: Známa slovenská
Zdroj: Instagram/eva_cifrova_official
2024-04-03 19:00:00 |

Očakávané veľkonočné sviatky sú za nami. Kým jedna skupina žien čakala na šibačku a kupačku celý rok a doslova si ich užívala, iná tieto slovenské tradície nenávidí. Modelka Eva Cifrová sa jednoznačne radí k tej druhej.

Na Slovensku sú neodmysliteľnou súčasťou Veľkonočného pondelka tradície, aké inde vo svete veľmi nepoznajú. Chlapci dievčatá oblievajú studenou vodou a šibú korbáčmi upletenými z mäkkého vŕbového prútia. Avšak to všetko robia pre ich dobro - aby boli zdravé, vitálne, plodné a zároveň krásne.

Čoraz viac žien má ale k našim tradíciám odpor. Odmalička ich neznáša aj modelka Eva Cifrová. Práve preto sa na jej instagramovom profile objavila počas Veľkonočného pondelka iná fotka než u väčšiny známych mamičiek, ktoré sa nechali vyfotiť pri šibačke či oblievačke.

,,Dnes odo mňa nečakajte veľkonočné fotky, ako sú všade inde. Ja tento sviatok od detstva nenávidím, pretože ma chodili oblievať studenou vodou, aj keď som to nechcela, šľahali korbáčmi, aj keď som sa bránila, liali na mňa voňavky, ktoré mi smrdeli, a ja som sa mala akože tváriť, že ma to baví, a dať im za to ešte aj sladkosti, peniaze, pohostiť atď,” priznala sa mamička 7-mesačnej dcérky Elaye. 

Evka sa podľa svojich slov najviac tešila na to, že keď bude dospelá, spomínané rituály spojené s najvýznamnejšími kresťanskými sviatkami u seba nedovolí. 

,,Mojej dcére nechám slobodné rozhodnutie, či si želá prežívať tieto tradície alebo nie. A ak nie, tak nikdy nedovolím, aby ich zažívala proti svojej vôli. Aj deti treba rešpektovať a počúvať ich, aby sme im nevytvorili traumu. Skúste povedať cudzincovi, aké tradície tu máme, a uvidíte, že bude z toho zhrozený,” odkázala na záver svojho príspevku prvá slovenská playmate, s ktorej názorom súhlasí v komentároch väčšina sledovateliek. Priklánete sa k nemu aj vy?


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/eva_cifrova_official

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia