EXTRÉMNA BOLESŤ: Exotika sa zmenila na HOROR! Známa slovenská mamička v HROZNOM stave!

EXTRÉMNA BOLESŤ: Exotika sa
Zdroj: Instagram/lucidstyle_official
2024-04-01 19:00:00 |

Aj nenápadný hmyz dokáže byť pre človeka nebezpečný. Zvlášť v exotickej krajine. Doplatila na to i známa slovenská vizážistka Lucia Sládečková alias Lucid, ktorá v Thajsku skončila v nemocnici.

Pre Lucid už dávno nie je domovom iba Slovensko. Napriek tomu, že má blondínka v rodnej krajine skvelé kariérne zázemie a jej prácu tu obdivujú tisícky žien, časť roka trávi aj v Ázii. 

Známa mamička si zamilovala Thajsko, konkrétne ostrov Koh Samui, kde sa spolovice rozhodla zapustiť korene. Žije tu spolu so 7-ročnou dcérkou Lydkou, ktorá v exotike nastúpila i do školy.

Po rokoch, čo Lucid navštevuje tento raj, sa jej pred veľkonočnými sviatkami stala poriadne nepríjemná vec. ,,Sama tomu neverím… Mňa ani komáre nechcú… A predsa… Extrémna vnútorná bolesť všetkého, tlak v hlave tak silný, že som myslela, že mi vytlačí oko. Ani sedieť, ani stáť… Ani spať… Vnútorná horúčka a zimnica,” opísala svoj zdravotný stav po uštipnutí hmyzom obľúbená vizážistka. Na Instagrame sa podelila aj o zábery z nemocnice, ktorú spolu s prístupom zdravotníkov opísala ako sen. 

Lekári zistili, že Lucka má dengue, a teda vírusovú infekčnú chorobu, ktorá môžu vyústiť do vnútorného krvácania. 

,,Ale prišli výsledky a vďakabohu som na tom lepšie, akoby čakala doktorka… Pustili ma domov a to som extrémne vďačná, ale zajtra sa ide späť do nemocnice,” informovala ďalej fanúšikov populárna kráska, ktorá priznala, že ju najviac desí práve spomínané vnútorné krvácanie. Na ďalší deň sa influencerka ozvala opäť s tým, že ju z nemocnice pustili domov. Avšak stále pociťuje veľký tlak v hlave a v očiach. Zdá sa ale, že to najhoršie má už za sebou. Prajeme skoré uzdravenie!


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/lucidstyle_official

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia