Čaká DRUHÉ dieťa? Monika Bagárová sa vyjadrila k tomu, či je opäť TEHOTNÁ!

Monika Bagárová
Monika Bagárová
Zdroj: Instagram/bagarovamonika
2024-04-03 11:00:00 |

Pribudne Ruminke súrodenec? Poslednú dobu čelí speváčka Monika Bagárová stále rovnakej a tej istej otázke, či čaká dieťatko. Známa kráska sa k tejto téme rozhodla vyjadriť.

Fanúšikom nikdy nič neujde a platí to aj v prípade speváčky Moniky Bagárovej. Fotky celebritnej mamičky sú na sociálnych sieťach pod prísnym drobnohľadom sledovateľov, ktorí jej neváhajú klásť pomerne netaktnú otázku, či čaká dieťatko.

To, že by mohla byť Monika druhýkrát tehotná, ľudia vydedukovali z jej príspevkov, na ktorých má zrejme podľa nich väčšie bruško. Brunetka by konšpiračné teórie rada zastavila, a tak na špekulácie zareagovala.

,,Myslím, že je potreba povedať, že nie som tehotná. Sľubujem, že keď budem, tak vám o tom veľmi rada poviem. Momentálne sa sústreďujem na O2 Arenu, 12. septembra, a taktiež na posilňovňu. Všetky rožky von z domu,“ vyjadrila sa s humorom na Instagrame Monika. Tá sa aktuálne naplno venuje príprave svojej veľkolepej šou, ktorá vypukne pri príležitosti jej júlových 30. narodenín. Dovtedy tak zrejme žiadne bábätko, a teda súrodenec k takmer 4-ročnej Ruminke, neprichádza do úvahy.


Autor: © Zoznam/S
Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Ďalšie články

Gurmán.sk

Feminity

Zdravie

Diskusia